Bitget Süper Airdrop – Ücretsiz Airdroplar Kazanmak için BGB Tutun

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitget, Süper Airdrop Etkinliğini 23 Mayıs 2023 tarihinde başlatacak. Kullanıcılar, BGB tutarak yeni listelenen tokenlerin airdroplarından pay alabilirler.

Katılım Kuralları

  1. Ödüllere hak kazanabilmek için, katılımcıların yeni listelenen bir tokenin işlemlerine yönelik açılış gününden önceki 15 ardışık gün boyunca (açılış günü hariç, süre bir önceki gün 18:59:59’da (TSİ) sona erecek şekilde) 4.000 BGB’lik minimum BGB tutma eşiğini karşılaması gerekir. Bu günlerden herhangi birinde kullanıcının BGB varlığı 4.000 BGB’nin altına düşerse, artık Süper Airdrop için uygun olmayacaktır.
  2. Kayıttan sonra Bitget, kullanıcının 15 günlük anlık görüntü dönemi boyunca günlük ortalama BGB varlıklarını hesaplayacaktır (15 gün boyunca toplam BGB miktarı ÷ 15 gün)
  3. Bir kullanıcının ödülü = Kullanıcının günlük ortalama BGB tutarı ÷ tüm katılımcıların günlük ortalama BGB tutarı × ödül havuzu
  4. Launchpad ve Launchpool projeleri, Süper Airdrop Etkinliğine dahil değildir

Anlık Görüntü Kuralları

• Anlık Görüntü Zamanı: Yeni token işlemlerinden önce 15 günlük süre boyunca her gün anlık görüntüler alınacaktır.

• BGB varlıkları yalnızca ödül hesaplamasında kullanılacak ve dondurulmayacaktır.

Notlar:

  1. Yeni listelenen tokenlerin işlemlere açılacağı gün değişkendir, bu nedenle Bitget listeleme güncellemeleri için bizi takip etmeye devam edin.
  2. Airdroplara uygun olmama sebepleri: Kullanıcı, anlık görüntü dönemi boyunca herhangi bir günde varlık hesabında 4.000 BGB veya daha fazlasını tutamamıştır.

Referans:

Bitget tuttuğunuz günlük BGB varlıklarını nasıl hesaplıyor?

Bitget Süper Airdrop – Ücretsiz Airdroplar Kazanmak için BGB Tutun