Bitget’in Yerel Tokeni BGB, Sahiplerine Yeni Avantajlar Sunuyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider türev borsası ve Copy Trade platformu Bitget, yerel tokeni BGB’nin güncellenmiş whitepaper’ını yayınladı.

Güncellenen whitepaper, Bitget’in yerel tokeni BGB’nin Bitget platformu çerçevesinde bir hizmet varlığı olarak sağladığı faydaları ve BGB sahiplerini bekleyen ayrıcalıkları özetliyor.

Güncellenen BGB whitepaper, tokenin gelişiminin yol haritasını ortaya koyarak, kullanım senaryolarını ve temel alacağı ekonomiyi özetliyor. Varlığın yenilikçi yönü, BGB sahiplerine daha fazla avantaj sağlamayı amaçlayan geliştirilmekte olan bir dizi yardımcı program da dahil olmak üzere belgede eksiksiz bir şekilde aktarılıyor. Söz konusu özellikler arasında BGB loto, vadeli işlemler için deneme fonu, sıfır çekme işlemi ücreti ve özel kazanç hizmetleri bulunuyor. Tokenin ekonomik planının bir parçası olarak, tokenin dolaşımdaki arzını azaltmak ve nihayetinde değerini artırmak için bir BGB geri alım ve yakma mekanizması da düşünülüyor.

BGB whitepaper‘ın son versiyonu, borsanın yerel platform tokeninin yeni araçlarını tanıtma planlarını sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gelecekteki gelişim yolunu da özetliyor. Bitget, Copy Trade pazarında daha fazla ilerlemeyi ve hem DeFi hem de CeFi’yi platformuna entegre etmeyi hedefliyor. Bu entegrasyon, kullanıcılara daha geniş bir finansal ürün ve hizmet yelpazesi sunarak onlara sorunsuz ve daha sağlam bir işlem deneyimi sağlayacak.

BGB, Bitget’in ekosisteminde hayati bir rol oynayan bir hizmet tokenidir. Dolaşımdaki 1,4 milyar ve toplamda 2 milyar arzı bulunan BGB, kullanıcılara Bitget borsasında işlem ücreti indirimleri, yüksek kaliteli tokenlere erişmek için Launchpad ve Launchpool hizmetlerine katılma fırsatları, proje listelemeleri için oy kullanma ve daha nice özel ayrıcalık ve çeşitli haklara erişim sunuyor. BGB token, kripto ekosisteminin dünya çapında herkes için basit, güvenli ve erişilebilir olması gerektiği inancıyla oluşturuldu.

Bitget Yöneticisi Gracy Chen, güncellemeyle ilgili şu yorumlarda bulundu:

“Önümüzdeki hizmetlere yönelik planımızı ve bu yerel tokeni Bitget ekosistemi içinde güçlü bir araç olarak geliştirme arzumuzu özetleyen güncel BGB token whitepaper’ını yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz. Kripto ekosisteminin dünya çapında herkes için basit, güvenli ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz ve BGB’yi geliştirmek ve tekliflerimizi genişletmek için devam eden çabalarımızla bu vizyonu hayata geçirmekte kararlıyız. Bitget olarak, BGB kullanım alanları ve inovasyon ile entegre olarak kullanıcılarımıza özel ayrıcalık ve haklar sunan ürün ve hizmet yelpazemizi genişletmeye devam edeceğiz.”

BGB son birkaç ayda etkileyici bir performans göstererek Şubat ayında tüm zamanların en yüksek değeri olan 0,51$’a ulaştı ve işlem hacmi açısından %500’e varan bir büyüme kaydetti. Coingecko’ya göre, 10 milyonluk 24 saat hacmine ulaşarak piyasa değeri açısından en büyük 9. CEX tokeni olarak yerini aldı.

Artan taleple birlikte, Bitget aynı zamanda yerel platform tokeni BGB’nin Bitfinex’te listleneceğini, likidite ve erişilebilirliğiyle birlikte değerinin ve kullanışlılığının da artacağını duyurdu. Desteklenen işlem çifti BGB/USDT ve işlem hizmetleri şimdi Bitfinex’te açık.

Bitget Akademi’de daha fazla bilgi edinin

Token Ekonomisi: Hangi Kriterlere Bakmalıyım? – Token ekonomileri, tokenlerin ilk dağıtımı, para politikaları, tokenlerin kullanımı ve daha fazlası hakkında bilgi edinin

Bitget Rezerv Kanıtı – Güven ve şeffaflık, kripto piyasasında sürdürülebilir gelişimin iki önemli direğidir. Bitget’in yayınlanan Merkle Ağacı ile platform rezervlerini ve platform rezerv oranlarını aylık olarak görün.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, Copy Trade odaklı dünyanın lider kripto para borsasıdır. 100’den fazla ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren borsa, güvenli, tek noktadan işlem çözümü sunarak kullanıcıların daha akıllı işlem yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder.

Daha fazla bilgi için:Web Sitesi  |  Twitter  |  Telegram  |  LinkedIn  |Discord

Medya talepleri için iletişim: [email protected]

Bitget’in Yerel Tokeni BGB, Sahiplerine Yeni Avantajlar Sunuyor