Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, 4 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Sıçradı

file 20210727 13 3t169j
file 20210727 13 3t169j
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel çok varlıklı yatırım platformu eToro, sunduğu kripto tekliflerine dört altcoin daha eklediğini duyurdu. eToro, platforma Cosmos (ATOM), The Graph (GRT), Curve (CRV) ve 1inch (1INCH)’i ekledi.  Bu durum da eToro’nun artık 36 kripto para seçeneği sunduğu anlamına geliyor.

eToro, bünyesine 4 altcoin ekledi

eToro’nun eklediğini duyurduğu coin’ler yükseliş yaşadı. Öncelikle, “Blockchain’lerin interneti” olarak oluşturulan bir ekosistem olan Cosmos’un ATOM tokenı  yüzde 7.8’lik bir yükseliş yaşayarak 34.12 dolara çıktı. GRT, Blockckchain verilerini düzenlemek ve kullanıcılar tarafından daha kolay erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir indeksleme protokolünün temelini oluşturan bir kriptodur. GRT, yüzde 4.5’lik bir ivme kazandı ve 0.80 dolardan işlem görüyor.

CRV, Curve.fi isimli merkezi olmayan borsaya (DEX) güç sağlayan Ethereum tabanlı bir tokendır. DEX’in protokolü, stablecoin’ler gibi ERC-20 tokenların alım satımını ve eşler arası takasını kolaylaştırmayı hedefliyor. CRV, yüzde 3.1’lik bir yükseliş yaşadı ve 2.87 dolardan el değiştiriyor. Son olarak likiditeyi toplayan ve bir dizi Blockchain tabanlı token ticaretinde mümkün olan en iyi oranı sunmaya çalışan 1inch ağının 1INCH tokenı, yüzde 6.9 yükseldi.  Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere eToro, en son popüler altcoin Solana’yı (SOL) listelediğini duyurmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Ünlü Borsa, 4 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Sıçradı