BRETT Coin 1 Dolar Olur Mu? BRETT Alternatifi Coinler Hangileri?

BRETT Coin 1 Dolar Olur Mu? BRETT Alternatifi Coinler Hangileri?
BRETT Coin 1 Dolar Olur Mu? BRETT Alternatifi Coinler Hangileri?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto paraların kayıplarını geri kazanması ve genel piyasa tutumunun yükselişe geçmesiyle meme coinlere olan ilgi arttı. Yıldız performans gösteren Brett (BRETT), yalnızca son 30 gün içinde yüzde 400’den fazla değer artışı yaşadı. Önceki gün tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) işaretleyen BRETT bu haberin yazıldığı saat itibarıyla yüzde 6 kadar ATH’sinden geride ancak 24 saatlik kazanımı yüzde 20’yi geçmiş durumda.

Şubat 2024’te piyasaya sürülen BRETT, Base ağındaki en değerli meme coin haline geldi. Geliştirici daha fazla token yaratamadığı ya da sözleşmeyi değiştiremediği için BRETT’in gelişimi hevesli ve kararlı topluluk tarafından yönlendiriliyor. Bu yüzden de BRETT Coin 1 dolar olur mu gibi sorular hem sosyal medya hem de Telegram gruplarında sıklıkla tartışılıyor. Bazıları kısa vadede böyle bir atak yapabileceğine inanırken bazı yorumcular biraz daha zamanının olduğunu belirtiyor.

BRETT alternatifi coinler ise topluluk tarafından keşfedilmeye devam ediyor. Özellikle WienerAI (WAI), Base Dawgz (DAWGZ) ve PlayDoge (PLAY) projeleri risk iştahı kabaran yatırımcıların radarında…

WienerAI (WAI) – 5 Milyon Dolardan Fazla Fon Toplayan Yapay Zeka Coini

BRETT alternatifi coinler arasında ilk sırada, yapay zekayı komedi hikayesiyle ustaca harmanlayan bir meme coin olan Wiener AI (WAI) var. Bir yapay zeka meme coin’i olan Wiener AI (WAI) bir aydan kısa bir süre içinde 5,2 milyon dolardan fazla fon toplamayı başardı. WienerAI token satın almak isteyenler için ise kısa süreliğine fiyat 0,000717 dolar, ancak iki gün içinde bu fiyat artacak.

Sofistike yapay zeka alım satım WienerAI’nin en dikkat çekici özelliklerinden biri. Bu akıllı bot, farklı merkeziyetsiz borsalarda (DEX’ler) en iyi oranlarda alım satım gerçekleştirmek için kripto para piyasalarında ideal alım satım fırsatlarını araştırıyor.

Bu yazılım sayesinde yatırımcılar ekstra ücret ödemeden kârlarını en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra botlara karşı bir adım önde olabiliyorlar. WienerAI ekosistemi içinde Ethereum ağında bir ERC-20 token olan WAI token bulunuyor. Bu tokenle stake etme ve alım satım gibi çeşitli işlevleri yerine getirmek mümkün oluyor.

Proje, yüzde 210’un üzerinde yıllık ödemeler sunarak önemli stake ödülleri aracılığıyla uzun vadeli elde tutmayı teşvik ediyor. Bu yapı da topluluğa katılımı teşvik ediyor.

Yakın gelecekte bir sonraki fiyat artışı beklendiğinden, kazançları optimize etmek için şu anda WAI satın alımı için en uygun anın olduğu söyleniyor.

Base Dawgz (DAWGZ) –  Topluluğunu Şimdiden Büyüten Çok Zincirli Meme Coin

Base Dawgz (DAWGZ), ön satışıyla dikkat çekerek gelecek vadeden bir meme coin olarak konumlandırılıyor. Projenin ön satışında Base Dawgz token satın alanların topladığı fon bir hafta gibi kısa süre içinde 700 bin dolara dayanmış durumda.

Coinbase’in Base blok zinciri üzerine inşa edileceği bildirilen projenin, Base zincirinin yüksek hızları, ucuz işlem ücretleri ve mükemmel geliştirici desteği ile bilinen altyapısından faydalanacağı belirtiliyor.

DAWGZ tokenini diğerlerinden ayıran bir özellik de birden fazla zincirle çalışabilmesi. Bu nedenle, Solana, Ethereum ve BNB Chain gibi çeşitli blok zinciri ağlarında çalışabilir durumda olması onu ilgi çekici kılıyor.

Üç Popüler Analist 3 Altcoin Belirledi: Çıldıracaklar!

Base Dawgz ayrıca topluluğu çeşitli sosyal ağ sitelerinde girişim hakkında bilgi yaymaya teşvik etmek için bir paylaş-kazan stratejisi kullanıyor. Katılımcılar projeyle ilgili içerik ve meme’leri paylaşarak DAWGZ tokenleri kazanabiliyor ve bu da topluluk katılımını artırıyor.

Ayrıca bir de ana sayfadaki ‘yönlendir ve kazan’ butonuna tıklayıp yönlendirme bağlantısı oluşturulabiliyor. Yönlendiren herkes, katkıda bulunulan miktarın yüzde 5’ini alıyor. Bu da projeye yatırımcı akışı sağlıyor.

PlayDoge (PLAY) – 90’ların Ruhu 2024’te Kripto Kazanılarak Yeniden Canlanıyor

PlayDoge (PLAY), çok sevilen Doge meme’ini bir P2E (oyna-kazan) oyun algoritmasıyla bütünleştiren devrim niteliğinde bir meme coin. Bu proje, 90’lı yılların popüler Tamagotchi trendinden ilham alan ancak bunu daha da iyi hale getirmek için blok zinciri teknolojisini kullanan sanal hayvan bakımına yeni bir bakış açısı sunuyor. PlayDoge token satın alımlarının 3,4 milyon doları geçmesi de yatırımcıların projeye olan heyecanını gösteriyor.

Kullanıcılar PlayDoge mobil uygulaması ile bir Doge yavrusunu evlat edinebiliyor, besleyebiliyor ve bakımını üstlenebiliyor. Oyunun ana cazibesi, oyuncuların sanal hayvanlarıyla etkileşime girerek ve oyun içi görevleri yerine getirerek PLAY token kazanmalarını sağlayan oyna-kazan (P2E) sistemi.

Bu tokenler oyuncuların stake etmesine, takas etmesine veya satın almasına olanak tanıyarak oyuna gerçekçilik duygusu katıyor. Uzun vadeli katılımı ve PLAY ekosistemine yatırımı daha da teşvik etmek için, stake mekanizması önemli getiriler sağlıyor. Şu anda yüzde 460’tan fazla olan APY oranı, daha fazla token stake edildikçe düşeceğinden ilgili alıcıların hızlı davranması tavsiye ediliyor.

PlayDoge’un yaygın erişilebilirliği hem Apple Store hem de Google Play ile entegrasyonuyla destekleniyor ve bu da popülerliğini daha da artırıyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

BRETT Coin 1 Dolar Olur Mu? BRETT Alternatifi Coinler Hangileri?