Bu 3 Altcoin Usta Analistin Radarında: Düşerken Toplayacak!

Bu 3 Altcoin Usta Analistin Radarında: Düşerken Toplayacak!
Bu 3 Altcoin Usta Analistin Radarında: Düşerken Toplayacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası Bitcoin’in 65 bin doların altına sarkmasıyla kırmızı bölgeye giriş yaptı. Önce gelen altcoin projeleri de irtifa kaybetmeye başladı. Bununla birlikte daha geniş perspektiften bakan geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, radarındaki bir altcoin’in bu yıl büyük ralliler yapacağını söylüyor. Analist ayrıca, çantasına atmak için göz kulak olduğu 2 altcoin paylaşıyor.

Altcoin Sherpa: Core, 2024’te büyük rakamlar yapacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa belirsiz doğasını yine gösterdi. Bir süredir direnç gösteren Bitcoin ve altcoin’ler yeninden zemin kaybetmeye başladı. Bununla birlikte, bazı analistler bu tür durumları bir fırsat olarak görüyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, Core (CORE) üzerinde yükselişte olduğunu söylüyor. Analiste göre CORE, bu ayın başlarında yaşanan kayıpların çoğunu sildikten sonra güçlü görünüyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

CORE: Bu (Fibonacci seviyeleri) son derece iyi tutundu. Grafik de çok sağlam görünüyor. Bundan bir çantam var ve 2024’te büyük rakamlar yapacağını düşünüyorum. Şahsen şu anki 2,70-2,90 dolar seviyesinden alım yapmam, ancak alım yapmak için 2,20 dolar civarında bir düşüş beklemeyi tercih ederim.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada, yazın sırasında CORE, günlük %10’dan fazla kayıpla 2,38 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte 2024 açılış fiyatı olan 0,549 dolardan %350’nin üzerinde artış kaydetti.

NEAR için böyle bir şey iyi olur!”

Analist ayrıca Ethereum rakibi Near Protocol’e (NEAR) de göz kulak oluyor. Altcoin Sherpa, NEAR’ın 8,50 dolarlık hedefine doğru yükselmeden önce 6,50 doların altına geri çekileceğini öngörüyor. Analist, bu doğrultuda bir bir grafik paylaşıyor. Ayrıca, NEAR için “Bence böyle bir şey iyi olur.” diyor.

Altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada, yazı sırasında NEAR 6,95 dolardan el değiştiriyordu. Düşüş yörüngesine baktığımızda token analistin hedefine doğru ilerliyor gibi görünüyor.

Analist: FET için sabırlı olun!

Son olarak analist, yapay zeka (AI) odaklı altcoin Fetch.ai’ye (FET) bakıyor. Altcoin Sherpa FET’in yükselişe geçmeden önce muhtemelen yerel dip seviyesini 1,80 dolardan tekrar ziyaret edeceğini tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

FET: ilk .50 Fibonacci testi şimdilik oldukça iyi görünüyor. Bir takip olup olmadığını ya da orada başka bir test yapıp yapmayacağımızı göreceğiz. Doğrusu, daha sonra yükselişe geçmeden önce 1,80 dolar seviyesinde en az bir kez daha test göreceğimizi düşünüyorum. Sabırlı olun.

Altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada, yazı sırasında FET, 2,42 dolardan işlem görüyordu. Token günlük grafiğinde %2’lik düşüş görse de haftalık grafiğinde yaklaşık %28 artış kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 3 Altcoin Usta Analistin Radarında: Düşerken Toplayacak!