Bu 4 Altcoin, Devasa Yükselerek ATH’yi Gördü!

Binance'deki Bu 4 Altcoin Satış Baskısıyla Düşebilir!
Binance'deki Bu 4 Altcoin Satış Baskısıyla Düşebilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dört düşük-kapasiteli altcoin, sadece bir ayda %330 veya daha fazla arttıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktı. 240 milyon dolar ile 900 milyon dolar arasında değişen piyasa değeri olan dört altcoinin, son dört hafta içinde üç haneli yüzde puanları arttı. Bu altcoinleri Kriptokoin.com’da ele alıyoruz.

Dört altcoin projesi

Dört kripto para, yani Dopex (DPX), Popsicle Finance (ICE), Radio Caca (RACA) ve Spell Token (SPELL) bu haftanın başlarında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Dopex, merkezi olmayan bir opsiyon borsası, Popsicle Finance, multy-chain bir getiri optimizasyon platformu, Radio Caca, NFT platformu ve SPELL, merkezi olmayan finans platformu Abracadabra.money’nin yönetişim ve hizmet tokeni. 268 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan DPX, Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.992.31 dolara ulaştı. Yazı yazılırken altcoin rekor seviyesinden yaklaşık %5 düştü. DPX son 30 günde %331 arttı.

Popsicle Finance’in tokeni ICE de Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24.02 dolara ulaştı ancak şu anda yazının yazıldığı sıradaki yeni rekordan %22 düştü. Platform 247 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve son 30 gün içinde ICE %644 arttı. NFT platformu Radio Caca, tokeninin Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00271085 dolara ulaştığını gördü. RACA şu anda en yüksek fiyatın %25’inde. RACA, 374 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve son 30 günde %381 arttı. Spell Token (SPELL) de Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,02406690 dolara ulaştı ve rekor seviyesinden %43 düştü. Son 30 gün içinde, SPELL %1107 arttı. Spell Token, 830 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahiptir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 4 Altcoin, Devasa Yükselerek ATH’yi Gördü!