Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu ADA Tabanlı Altcoin, Fırlayabilir!

Basarili Analist Ben Armstrong Tarafindan 20x Beklenen Altcoin
Basarili Analist Ben Armstrong Tarafindan 20x Beklenen Altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitBoy Crypto’dan popüler trader ve analist Ben Armstrong, aboneleriyle Cardano (ADA) ağındaki bir numaralı DEX olması ve aya pompalanması beklenen düşük değerli bir altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını sizler için derledik.

Analiste göre ADA tabanlı Adax’ın fiyat katalizörünün nedenleri

Adax (ADAX), Cardano ekosistemi içinde ve hepsinin ötesinde, tamamen merkezi olmayan ve gözetimsiz bir şekilde sorunsuz alım satımlar sunan, son teknoloji yeni nesil DEX ve likidite protokolü. Ben Armstrong’un dediği gibi, Cardano (ADA) Blockchain’i geliştirmeye karar vermeden önce, ekibin vizyonu tamamen optimize edilmiş bir cross chain alışverişiydi. Ben Armstrong’a göre, Adax’ı farklı kılan ve onu Cardano ağındaki en iyi DEX olmaya itecek 3 ana neden var. İlk neden, şimdiye kadar fiili endüstri standardı olan Ethereum tabanlı ERC-20’lerle uyumluluğu:

IOHK’nın ADAX üzerindeki Cardano-Ethereum köprüsünden yararlanarak, ihraççılar ve token sahipleri tokenlerini Cardano ağına ve bu ağdan geçirebilir. Ve daha kolay olamazdı. Sadece birkaç basit tıklamayla, anında aynı şekilde çalışan aynı değerde yerel bir tokene dönüştürülürler. Hepsinden iyisi, bu tek yönlü bir yol değil. İki yönlü bir çözümdür. Yani kullanıcılar tokenlerini ağda yakarak kaynağa geri taşıyabilirler.

ADA

Kripto analisti, ikinci olarak, Adax’ın, likidite havuzlarında dinamik olarak dalgalanan oranları ve likidite stresini ele almak için bazı yeni ve yenilikçi modellerden de tam olarak yararlandığını belirtiyor ve daha da önemlisi, ücretleri tüm zamanların en düşük seviyelerine çektiğini söylüyor. Son olarak, kripto traderı, Adax’ın UI görünümünün kusursuz, kullanımı kolay ve önyükleme yapmak için harika özelliklere sahip olduğuna dikkat çekiyor:

Bu gün ve yaşta en iyi DEX statüsü elde etmek amacıyla rekabet etmek için iyi bir kişiliğe sahip olmak yeterli değil. Dışarıdan da güzel olmalısın. Neyse ki ADAX için kullanıcı arayüzleri herhangi bir Lambo kadar iyi görünüyor. Yalnızca bu değil, kullanıcılar TVL gibi paha biçilmez verilerden faydalanabilir, mevcut havuzlara kolayca likidite ekleyebilir ve ADAX’ın StockGeist.ai ile ortaklığı sayesinde, yerleşik bir sosyal duyarlılık özelliğini entegre ederek hangi tokenlerin ve çiftlerin çekiş kazandığını veya güç kaybettiğini göstermek için sosyal medyadan gerçek zamanlı veriler sağlar. Demek istediğim, amaç Cardano’da tercih edilen DEX olmaksa, Netflix’in Blockbuster için ne olduğunu Uniswap için de bu olacaktır.

Adax fiyat potansiyeli

Yazın yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre Adax, 2,41 dolarlık ATH’sinden neredeyse %55 düşüşle 1,08 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte Adax fiyatı günlük olarak %12,53 artıdaydı. ADAX’ın mevcut piyasa değeri sadece 56,6 milyon dolarda bulunuyor.

ADA

Ben Armstrong, değerli taş uzmanları KuCoin ve Bitrue ile daha fazla listeleme geldiğinden, ADAX’ın önümüzdeki haftalarda ivmelenmesini bekliyor ve fiyatın 2,41 dolarlık ATH’ye geri itildiğini söylüyor. Ayrıca, ADAX’ın Cardano’da bir token çıkaran ilk DEX olması, düşük ücretler, birlikte çalışabilirlik ve bu kusursuz kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile kripto analisti bu DEX’in, toplu olarak benimsenmesinin kaçınılmaz olduğunu ve fiyatın en az 20 kat daha artabileceğini tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu ADA Tabanlı Altcoin, Fırlayabilir!