Bu Altcoin Çıldırdı: 12x Yaptı ve En Çok Kazanan! İşte Nedeni

X6NLN6X3NNFMRLQKRCWF4RANMU
X6NLN6X3NNFMRLQKRCWF4RANMU
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir altcoin, geçtiğimiz günlerde elde ettiği değer kazancıyla adından söz ettirdi. NuCypher, bir günde 0.28 dolardan 3.58 dolara kadar yükseldi ve yüzde 1.178 yaptı. Peki, yükselişin ardında neler vardı?

Altcoin NuCypher, sert yükseldi

NuCyper, uçtan uca şifreli veri paylaşımı ve merkezi olmayan depolama çözümleri sunarak genel Blockchain’ler için merkezi olmayan şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetim sistemi hizmetleri oluşturmaya odaklanan bir protokoldür. Verilere göre altcoin, 15 Ekim’in erken saatlerinde 0,283 dolara düştükten sonra, 24 saatlik işlem hacmi yüzde 19,440 artarak 2,152 milyar dolara yükselirken, coin’in fiyatı yüzde 1.178 artarak gün içi en yüksek seviyesi olan 3.58 dolara yükseldi.

NU için fiyat ve ticaret hacmindeki artış, projenin Keep Network’te tBTC v2’nin lansmanını kolaylaştırmaya yardımcı olmasıyla birlikte geldi. Lansman, Bitcoin’in sansüre dayanıklı özelliklerini Ethereum (ETH) ile birlikte çalışabilen her ağa genişletmek için tasarlandı. Keep Network, özel verileri depolamak ve şifrelemek için teşvik edilmiş bir ağ oluşturulması yoluyla genel Blockchain’de gizlilik odaklı altyapı sunmak üzere tasarlanmış bir protokoldür.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Güney Koreli kripto para borsası Upbit tarafından listelenen NuCypher, kullanıcıların, proxy yeniden şifreleme (PRE) teknolojisini kullanarak, genel konsensüs ağlarındaki bir dizi katılımcı arasında özel verileri paylaşmasına olanak tanır. NuCypher’a göre, bu şifre çözme teknolojisi, NuCypher’i açık anahtarlı şifrelemeye dayalı geleneksel Blockchain projelerinden çok daha güvenli ve korumalı hale getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin Çıldırdı: 12x Yaptı ve En Çok Kazanan! İşte Nedeni

Yorumlar kapalı.