Akıllı Para, Bu Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Yaptı!

Akıllı Para, Bu Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Yaptı!
Akıllı Para, Bu Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analitik ve izleme platformu Lookonchain, takipçilerine ‘Akıllı Para’nın piyasada kayda değer bir hamlesine ilişkin paylaşım yaptı. ‘Akıllı Para’, iyi zamanlanmış altcoin trade işlemlerinin ardından 21 Mart 2023’te 7 milyon dolar kâr etti. Kârdan sonra, ‘Akıllı Para’ şu anda 36,7 milyon dolar değerinde 20.891 ETH’ye sahip.

Lider altcoin trade’inden milyon dolarlık kar!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, büyük banka çöküşlerinin ardından Federal Reserve’in, bir şeyler kırılmaya başladığı için artık duracağına yönelik beklentiler arttı. Bu da kripto piyasasına yeni bir canlılık kattı. Kripto piyasasına hareket gelince ‘akıllı para’ denilen bilge traderlar dalgalar arasında sörf yaparak, kar elde ediyor. Bu arada, Lookonchain’in, bilge traderları ‘Akıllı Para’ olarak ifade ettiğini belirtelim.

On-chain analitik platformu Lookonchain, Ethereum (ETH) trade’i yaparak 7 milyon dolar kar elde eden bir ‘Akıllı Para’nın yaptığı işlemlerin ayrıntılarını paylaştı. Akıllı para, etkileyici kazançlarla sonuçlanan iyi zamanlanmış işlemler yaptı. Şu anda, 36,7 milyon dolar değerinde 20.891 ETH’ye sahipler. Lookonchain, işlemlerin ekran görüntülerinin yanı sıra ‘Akıllı Para’ işlemlerini açıklayan iki parçalı bir Twitter dizisi yayınladı.

‘Akıllı Para’nın yaptığı işlemlerin detayı

5 Temmuz 2022’de ‘Akıllı Para’, o zamanlar işlevsel olan FTX platformundan 1.120 dolar fiyatla 10.579 ETH çekti. Ardından, bir USDC de-peg olayı sırasında 27.957 ETH’yi 1.573 dolarlık indirimli fiyattan satın almak için 44 milyon USDC kullandı. Ardından 21 Mart 2023’te, tweet’ten altı saat önce, ‘Akıllı Para’ Uniswap’te 4.000 ETH’yi ETH başına 1.753 dolarlık kârlı bir fiyata satarak 7 milyon dolar kar elde etti. Özellikle, Lookonchain’in gözlemlerine göre, ETH’nin fiyatı ‘Akıllı Para’nın satışları nedeniyle %2 düşmüş olabilir.

Lookonchain’den ‘Akıllı Para’yı takip tavsiyesi

Ardından ‘Akıllı Para’ Binance platformuna 28 milyon dolar değerinde 16.000 ETH aktardı. Şu anda, 36.7 milyon dolar değerinde 20.891 ETH’ye sahipler ve ortalama elde tutma maliyeti 1.464 dolar. Lookonchain, takipçilerini stratejik olarak ticaret yapmaya teşvik etmek için alım satımları vurguladı. ‘Akıllı Para’, USDC’nin de-peg olayının sunduğu fırsatı, ETH’yi indirimli bir fiyata satın alarak kendi avantajları için belirledi. Ayrıca, Uniswap’te 4.000 ETH satışlarını, ETH’nin fiyatındaki zirveye denk gelecek şekilde zamanlayarak karlarını maksimize ettiler. On-chain analisti, takipçilerine ‘Akıllı Para’nın bir sonraki satışını takip etmelerini tavsiye ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Akıllı Para, Bu Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Yaptı!