SHIB, DOGE’u Unutun: Bu Meme Coin Binance’de Patladı!

SHIB, DOGE'u Unutun: Bu Meme Coin Binance'de Patladı!
SHIB, DOGE'u Unutun: Bu Meme Coin Binance'de Patladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu meme coin Binance’de yükselişte, geliştiriciler kısa bir süre önce 2023 için yol haritasını ortaya koydular.

Meme coin rakiplerini solladı

FLOKI kısa süre önce Binance’in trendler listesinde Shiba Inu ve Baby Doge Coin gibi rakip meme coinleri yenerek dünyanın en büyük kripto para borsasında en popüler kripto para birimi haline geldi. FLOKI’nin Binance’in trend listesindeki varlığı, borsada listelenmemiş olmasına rağmen popülaritesinin arttığını gösterdi. FLOKI’nin popülaritesindeki patlama, ekosisteminin dün FLOKI geliştiricileri tarafından yayınlanan 2023 yol haritasından önce geldi. Sonuç olarak artan popülerlik, FLOKI’nin bir meme coin’den metaverse ve NFT alanında var olan tam teşekküllü bir web3 projesine dönüşmesine bağlanabilir.

Geliştiricileri tarafından ortaya konan yol haritasında, ilk aşama, FlockFi Locker’da büyük bir yükseltmeyi ve token’ın OKX kripto borsasında lansmanını ve ilk staking aşamasını içerecek. DefiLlama’dan alınan veriler, FlockFi Locker’ın toplam kilitli değerinin (TVL) Şubat ayının başından bu yana %100’ün üzerinde arttığını gösteriyor.

Bununla birlikte yol haritasının ikinci aşamasında, FlockFi’nin yeniden tasarımı ve Flocki banka kartının tanıtımıyla birlikte stakingin ikinci aşaması hayata geçecek. Üçüncü aşamada, FLOKI Üniversitesi ve FLOKI “Project TL” başlatılacaktır. Dördüncü ve son aşama, Valhalla ana ağını ve bir gizem projesini içerecektir. Kriptokoin.com verilerine göre meme coin FLOKI şu anda son 24 saatte %5’ten fazla düşüşle 0,000039 dolardan işlem görüyor. Token, fırsatçı traderların projedeki son gelişmelerden yararlanmak için mücadele etmesiyle geçen hafta önemli ölçüde oynaklık gördü.

FLOKI’nin keskin büyümesi

TVL büyürken, zincir üstü aktivite azaldı. KuCoin’in listelendiği haberinden bu yana, FLOKI’nin günlük aktif adresleri ve işlem sayısı keskin bir şekilde düştü. Alım satım faaliyetinin yavaşlaması ile ağırlıklı duyarlılık da düştü, ancak yine de olumlu olduğu belirtilmelidir. Azalan sosyal hacim, gözleme kanıt ekledi.

SHIB, DOGE'u Unutun: Bu Meme Coin Binance'de Patladı!

Floki topluluğu, madeni parayı yeniden hayata döndürebilecek güçlü bir makroekonomik tetikleyici bekliyordu. Büyük olasılıkla, Binance’in listelenmesi yolu açabilir. Resmi portala göre FlokiFi, kullanıcıların likidite havuzu (LP) tokenleri ve NFT’ler dahil kripto varlıklarını kilitlemelerine izin veriyor. Ayrıca platformda kilitlenen toplam NFT sayısı 30’du.

CoinMarketCap’e göre FLOKI’nin fiyatı son bir ayda üç kattan fazla artarken, piyasa değeri de aynı dönemde %276’nın üzerinde artışla patladı. Bu tür bir büyüme dikkatleri üzerine çekse de, tarihsel olarak vahşi fiyat dalgalanmaları gösteren meme paralarının doğasını unutmamak önemlidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, DOGE’u Unutun: Bu Meme Coin Binance’de Patladı!