Santiment: Bu DOGE Klonu Meme Coin, Çılgın Bir Zirvede!

shiba inu bokeh pets autumn cute dog
shiba inu bokeh pets autumn cute dog
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

On chain veri sağlayıcısı Santiment ekibi, bu hafta gerçekleşen Shiba Inu (SHIB) rallisi hakkında Twitter üzerinden değerlendirmelerini paylaştı. Meme coin, bugüne kadar %370 artış kaydederek, dört ayın en yüksek fiyatına ulaştı ve tırmanma yoluna devam ediyor. SHIB, yazının yazıldığı sıralarda günlük %31,28 artışla 0,00002971 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte meme coin 0,0000388 dolar olan ATH’ından hala daha %25,23 aşağıda bulunuyor. SHIB, CoinMarketCap sıralamasında 13.lüğe kadar tırmansa da yazının yazıldığı sıralarda 12 milyar dolarlık piyasa değeri ile 17. sıraya yerleşti. Kripto para 24 saatlik zaman diliminde 19 milyar dolar gibi muazzam bir işlem hacmine ulaştı. Santiment raporunun detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Meme coin tırmanmaya devam ediyor

Santiment, SHIB’nin on chain verilerini ve aktif adresler, balina işlem sayısı, mevduatlar, döviz girişi, vb. metrikleri kullanarak kripto paranın şaşırtıcı yükselişini nasıl başardığına ilişkin bir güncelleme paylaştı. Genel olarak, bir fiyatın zirvesinin oluşabileceğine inanıyorlar. Shiba Inu için bunu öneren birkaç işaret var. Santiment ekibi, birkaç işaretten yola çıkarak, genel olarak meme coin için bir üst fiyatın oluşabileceğine inanıyor:

ShibaInu tırmanmaya devam ediyor. Şimdilik 4 ayın en yüksek seviyesi 0,00003117 dolar ve 3 günlük %258 gibi şaşırtıcı bir getiri kaydetti. Döviz Girişi ve Çıkışı, Aktif Adresler ve Mevduatlar, Balina İşlem Sayısı ve daha fazlasına göre fiyatların bir sonraki adımda nereye gideceğine dair güncellememizi okuyun.

Metrikler SHIB için ne diyor?

Santiment raporuna göre, SHIB aktif adresleri “çılgın bir zirvede”  bulunuyor. Raporda günde 4.500’e kadar aktif adresin tespit edildiği ve etkinliğin 100-200 adrese düşmediği belirtiliyor. Analiz ekibi, bu durumu, SHIB rallisinin  temel bir gerekçeye dayandığının bir işareti olarak değerlendiriyor. Santiment ekibine göre, meme coin şu anda Ethereum’da en çok kullanılan ilk beş kripto para arasında yer alıyor. Öte yandan, Shiba Inu’nun kim tarafından ve niçin bu kadar aktif kullanıldığına dair herhangi bir bilgi verilmiyor.

Meme coin

Santiment verilerini yorumlayan Kripto analisti Yuri Molchan, döviz çıkışlarının müthiş olmadığını söylüyor ve bu seviyelerdeki para çekme işlemlerinin genellikle bir kripto para için iyi olduğunu belirtiyor. Santiment uzmanlarına göre SHIB fiyatında bir zirveye işaret edebileceğinden sarı bir bayrakla gösterilen Aktif Mevduat çok yüksek ve bu durum SHIB için bir fiyat zirvesinin oluştuğunu gösterebilir. Ayrıca rapor, döviz girişlerinin çok yüksek olmadığını gösteriyor.

Balina işlem sayısı, “yüksek risk, düşük ödül”e işaret ediyor

Santiment, SHIB balinaları tarafından gerçekleştirilen işlemlerin miktarında kripto para için daha fazla sarı bayrak olduğunu söylüyor. Daha önce yayımlanan Santiment araştırmalarına göre bunun nedeni, balina işlemlerinin sayısının genellikle bir kripto para için yerel bir üst fiyatla örtüşmesidir. Raporda genel olarak Santiment, Shiba tokeniyle ilgili mevcut durumun “yüksek risk, düşük ödül” anlamına gelebileceği konusunda uyarıyor.

Meme coin
Balina Oyunları: 1000’den fazla token transferlerin etkisini geriye dönük test ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Santiment: Bu DOGE Klonu Meme Coin, Çılgın Bir Zirvede!