Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi

Novogratz crypto last quarter
Novogratz crypto last quarter
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, Jasmy (JASMY)’i platformuna ekliyor. Kripto para fiyatı, listeleme haberiyle sert yükseldi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase, yeni bir altcoin listeliyor: Jasmy (JASMY)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu duyuruda bulundu:

Bugünden itibaren Jasmy (JASMY), Coinbase.com’da ve Coinbase Android ve iOS uygulamalarında mevcuttur. Coinbase müşterileri, burada her varlık sayfasında belirtilen belirli istisnalar dışında, artık Coinbase’in desteklediği çoğu bölgede JASMY ticareti yapabilir, gönderebilir, alabilir veya depolayabilir. Bu varlıklar için alım satım da Coinbase Pro’da desteklenmektedir.

Bu Altcoin’in CEO’su Kayboldu: Twitter Hesabını Sildi!

Jasmy (JASMY) fiyatı, listeleme duyurusuyla fırladı ve yüzde 70’lik bir artış kaydetti.

Kripto para projesi Jasmy (JASMY) nedir?

Jasmy (JASMY), IoT (“Nesnelerin İnterneti”) platformları geliştiren bir kuruluş olan Jasmy’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. Jasmy, merkezi sunucular aracılığıyla cihaz ve veri ağlarını koordine etmek yerine, uç bilgi işlem ve merkezi olmayan bir depolama ağı olan IPFS’de veri depolama yoluyla süreci merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor. JASMY, cihazlar arasında tokenleri aktarmak ve ağ hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi