Coinbase Bu 3 Altcoin’e Vadeli İşlem Müjdesini Verdi: Çok Yakında!

Coinbase Bu 3 Altcoin’e Vadeli İşlem Müjdesini Verdi: Çok Yakında!
Coinbase Bu 3 Altcoin’e Vadeli İşlem Müjdesini Verdi: Çok Yakında!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası irtifa kaybının ardından yeniden toparlanmaya başladı. Lider kripto Bitcoin 63 bin doların altını gördükten sonra yeninden 65 bin dolara doğru yükseldi. Altcoin’ler de buna paralel bir seyir izliyor. Bu atmosferde önde gelen kripto borsası Coinbase, 3 altcoin için vadeli işlem müjdesi verdi. Şimdi yatırımcılar, daha önce PEPE üzerinde olumlu etki yaratan bu listelemenin bu tokenler için de ayı etkiyi yaratıp yaratmayacağını gözlüyor.

Coinbase, AEVO, ENA ve ETHFI için vadeli işlemleri başlatacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto borsaları son zamanlarda token listelemelerine hız verdi. Kullanıcılarının nabzını tutan borsalar gelen talepleri değerlendirerek yeni tokenleri listelerine ekliyorlar. Bu durum sadece spot işlemler için geçerli değil. Bu bağlamda büyük kripto borsalarından birisi olan Coinbase, 3 token için vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu. Bu bağlamda borsa şu açıklamayı yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Aevo, Ethena ve Etherfi sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. AEVO-PERP, ENA-PERP ve ETHFI-PERP piyasalarımızın açılışı 2 Mayıs 2024 tarihinde TSİ 12:30’da veya sonrasında başlayacaktır.

Yatırımcılar, borsaların token listelemelerini ilgili tokenin fiyatını etkilemesi açısında yakından takip ediyor. Bazen listenin etkisi çok az veya etkisiz kalsa da çoğu zaman pozitif yönde etki ediyor. Örneğin kısa süre önce Coinbase, PEPE’yi vadeli işlemlerde listeledi. Bunun meme coin fiyatı üzerindeki etkisi yükseliş yönlü oldu.

PEPE de Coinbase’in vadeli işlemler listesine girdi!

Geçtiğimiz günlerde popüler bir Solana meme coin’i olan Pepe Coin (PEPE) fiyatı kayda değer artış gördü. Bu artış, Coinbase’in sürekli vadeli işlem listelemesinin hemen ardından geldi. Dahası, PEPE açık faizde bir artışa tanık oldu. Coinbase, Pepe Coin sürekli vadeli işlemlerini 23 Nisan Salı başlattı. Ancak, bu lansman daha önce 18 Nisan’da listelenmesi planlandığı için ertelendi.

Coinbase O Meme Coin’e Liste Müjdesini Verdi: Fiyat Sıçradı!

Daha önce, borsa Pepe Coin vadeli işlem listesini ertelediğinde, meme coin’i bir değer kaybı yaşamıştı. Fiyat düşüşü genel bir düşüş eğilimi tarafından tetiklenirken, geciken lansman düşüşü hızlandırdı. Bununla birlikte, kripto topluluğu Coinbase’in Pepe Coin’i kucaklamasını izlemekten mutluluk duydu. Çünkü iki taraf daha önce bir tartışmaya girmişti. Coinbase borsası bir zamanlar Pepe Coin’i “nefret sembolü” olarak işaretlemişti. Bununla birlikte, çatışma sonunda soğudu. Dahası, şimdi kripto borsası, platformunda PEPE sürekli vadeli işlemlerini tanıtarak önemli bir adım attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase Bu 3 Altcoin’e Vadeli İşlem Müjdesini Verdi: Çok Yakında!