Hangi Kripto Paralar DOGE’nin Yükselişini Tekrarlayabilir?

shutterstock 715151506
shutterstock 715151506
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinMarketCap verilere göre, kripto boğaları keskin bir düşüş ardından toparlanıyor ve Bitcoin’in yanında, büyük hacimli altcoin’lerde yükselişe eşlik ediyor. Peki, hangi kripto paralar Dogecoin’in (DOGE) yükselişini tekrarlayabilir. Analist Denys Serhiichuk bu soruya cevap veriyor?

Bitcoin (BTC), altcoin’ler için belirleyici olacak!

Bitcoin’de (BTC) 27 Ekim’de düşüş baskısı yoğunlaştı ve düzeltme 58.000 dolarlık desteğe doğru devam etti. Günlük en düşük seviye 58.100 dolar olarak belirlendi. Öğleden sonra satış hacimleri düştü ve Bitcoin fiyatı yatay olarak konsolide oldu. Bu sabaha kadar, ayılar 58.000 dolarlık desteği test etmeyi başaramadı ve alıcıların etkinliği 59.500 dolar seviyesinde keskin bir düşüş yaşadı. Analiste göre bu yatay eğilim bugün de devam edebilir. Ayıların 58.000 dolarlık güçlü desteği kırması durumunda, BTC dolar karşısında 56.740 dolar seviyesine gerileyebilir. Ancak, BTC fiyatı mevcut seviyesi 61.200 doları koruyabilirse, analiste göre 62.000 dolara kadar bir toparlanma mümkün görünüyor.

Binance Coin (BNB), Dogecoin benzeri bir ralli için 500 dolar üzerinde kalmalı!

Binance Coin (BNB), son 24 saat içinde %4.40 arttığı için analiste göre Bitcoin’den (BTC) daha güçlü görünüyor. Ayrıca, bugünkü keskin yükselişe rağmen, dünün açık seviyesini yansıtan 480 doların üzerinde kapanırsa BNB’nin büyümesi devam edebilir. Bu durumda, analiste göre direncin 509.7 dolardan kırılması için yüksek bir şans var. Gerçekleşirse, analiste göre yükseliş 550 dolar civarına devam edebilir. Binance Coin, yazının yazıldığı sırada 505.3 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin’e (DOGE) gelince

Kriptokoin.com olarak aktardığımız DOGE fiyatı, geçtiğimiz saatlerde yükselişini %23’e ulaştırdığı için SHIB’e kolay teslim olmayacağını doğruladı. Yükseliş ivmesi, işlem hacminin eşlik ettiği 0,3495 dolar seviyesindeki dirence neredeyse temas etti. Günlük mum bu işaretin etrafında kapanırsa, analiste göre boğalar devamını getirebilir. Başka bir durumda, DOGE, söz konusu direnç ile destek arasında geniş bir kanalda 0.1940 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Yazım sırasında DOGE 0.2858 dolardan el değiştiriyordu.

DOGE

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Hangi Kripto Paralar DOGE’nin Yükselişini Tekrarlayabilir?

Yorumlar kapalı.