Solana da Listede: Analist, Giriş Fırsatı Sunan 4 Altcoin Açıkladı!

Giriş Fırsatı Sunan Solana ve 4 Altcoin
Giriş Fırsatı Sunan Solana ve 4 Altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’de 19.000 dolara varan satışların ardından kripto para piyasası 22 Ekim’de toparlanıyor. Şu anda, piyasa değeri (TOTAL) hafifçe büyüyerek 877 dolara yaklaştı. Analist Brian Bollinger, son satışlarda destek seviyelerini doğrulayan Solana ve 4 altcoin sıradaki fiyat seviyelerini haritalıyor.

Solana grafiğinde izlenmesi gereken kritik destek: 26 dolar

Solana, devam eden satışların ortasında azalan bir üçgen formasyonun içinde işlem görüyor. Bu modelde 29,5-30,1 dolar boyun çizgisi desteğinden düşüş eğilimi gösterdi. Düşüş formasyonun tamamlanması satış baskısını artırdı. Böylece SOL fiyatının dört gün boyunca düşmesine neden oldu.

Altcoin, erimenin ardından %7,3 değer kaybederek şu anki 27.3 dolar seviyesine düştü. Ancak, satışlar devam ederse, 2022’nin en düşük seviyesi 26 doları test etmeye hazırlanıyor. Sonuç olarak, tekrar pozisyon alamdan önce 26 dolar bölgesini izlemek kritik olacak. SOL şu anda bu seviyenin hemen üzerinde işlemde görüyor.

Giriş Fırsatı Sunan Solana ve 4 Altcoin

Axie Infinity (AXS)

Artan hacim hareketi genellikle düşüş eğilimini destekler. Bu da satıcıların daha düşük fiyatlar elde etme konusundaki güvenini gösterir. AXS fiyatı şu anda %5 düştükten sonra toparlanmaya çalışıyor. Bununla birlikte, ralli bekleyen boğaların ilk hedefi 9 dolar direnci olacak. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, 25 Ekim’de 215 milyon dolarlık AXS token’in kilidi açılıyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap, gün içi kayıplarının yarısını telafi ettikten sonra şimdi 6.01 dolardan işlem görüyor. 6 ila 5,75 dolar aralığı, UNI yatırımcılarının yukarı yönlü baş ve omuz formasyonunu sürdürmeleri için kritik bir destek. Yenilenen pozitif ivme, fiyatlar bu seviyelerin üzerinde kalırsa, yatırımcıların altcoini %15 daha yükseğe çıkararak 17 dolara ulaşmasına yardımcı olacak.

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı, 17 Ekim’de iki aylık direnç trend çizgisinden önemli bir kırılma yaptı. Bununla birlikte, piyasadaki satışlar, fiyatın kendisini trend çizgisinin üzerinde tutup tutamayacağının inceleneceği altcoini yeniden test aşamasına gönderdi.

MATIC şu anda 0,8 doların üzerinde işlem görüyor. Günlük mumun uzun kuyruklu reddi, alıcıların trend çizgisinde mücadele ettiğini gösteriyor. Trend çizgisinin üzerinde kapanan bir günlük mum, toparlanmadan önce fiyatın devam etmesi için ek onay sunacak.

Bu arada, Latin Amerikalı Banka Nubank, kendi kripto para birimi için Polygon teknolojisinden yararlanacak. Banka, 2 bin müşteriyi token ekosistemini geliştirmeye yardımcı olmaya davet edeceğini duyurdu. Brezilya’daki kuruluş, müşterinin sadakatini kabul etmek için Nucoin’i temel sürücü olarak kullanan bir sadakat ödül programı duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Solana da Listede: Analist, Giriş Fırsatı Sunan 4 Altcoin Açıkladı!