Investorplace’ten Satış Uyarısı: Bu 3 Altcoin Felakete Mahkum!

Investorplace'ten Satış Uyarısı: Bu 3 Altcoin Felakete Mahkum!
Investorplace'ten Satış Uyarısı: Bu 3 Altcoin Felakete Mahkum!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Investorplace analistleri, istikrarsız fiyat hareketleri ve yetersiz teknolojik gereksinimlerin bu 3 altcoin için yıkıcı olacağını söylüyor. Geçen haftanın kırmızı listesinde DOGE, SHIB ve BTG yer almıştı.

Investorplace analistlerine göre “felakete mahkum” olan 3 altcoin

Bitcoin Gold (BTG) bir süredir analistlerin radarında yer alıyordu. Altının dijital halini temsil eden Bitcoin Gold, son zamanlarda fiyat açısından istikrarsız hareketler sergiliyor. 2017’deki doğumundan bu yana %95’ten fazla değer kaydetti.

Ayrıca, yatırımcılarda özellikle ekonomik fırtınalar patlak verirken dijital yerine somut altına yöneliyor. Bu da BTG’nin artık eskisi kadar etkili olamayacağını gösteriyor. Bu nedenle, BTG’ye bahis oynamak yerine fiziki altına veya doğrudan Bitcoin’e yatırım yapmak daha güvenilir bir tercih olacak.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu’da bir süredir kırmızı listede yer alıyor. Dogecoin gibi kökleri mizaha dayanan Shiba Inu, cüretkar yatırımcıları kendine çekmeyi başardı. Hala en büyük meme token’ler arasında yer almayı başarıyor. Bununla birlikte, artık ilk 20 arasından uzaklaştığı en son performansı, SHIB için bazı çekinceleri ortaya çıkardı. Bir zamanlar ilk 15 arasında işlem gören SHIB, şimdi PEPE gibi dişli rakipleri nedeniyle arka sırala doğru ilerliyor.

Ayrıca, Shiba’nın geleceği son derece iç karartıcı ve yatırımcıları için çok az olumlu gelişme sunuyor. Shibarium güncellemesi, son haftalarda birkaç erteleme ve şüphecilikle boğuştu. Sonuç olarak, SHIB bir ton değer kaybetti. Şu anda en volatil kripto paralardan biri olmaya devam ediyor. Bu nedenle, diğer meme projeleri gibi, muazzam bir rallinin ardından yerini yeni oyunculara bırakmak zorunda kalıyor.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity listenin yeni üyesi. AXS hakkındaki çekinceler, oyun sektöründe göz düşmesine dayanıyor. Axie Infinity, bir zamanlar kripto alanında göz kamaştırıcı bir oyuncuydu. Ancak şimdi kendisini çoğu altcoin gibi bir şüphe havası içinde buluyor. Bu talep eksikli iki faktörle bağlantılıydı. İlki, P2E oyuncularının artık eskisi kadar rehavet görmemesi. Ayrıca, geçen yılın milyon dolarlık hack olayı da AXS’i epey gözden düşürdü. Kriptokoin.com olarak hack hakkında ilginç bir ayrıntıya bu yazıda yer verdik.

Geçen yılın Axie siber soygunu, 615 milyon dolarlık tüyler ürpertici bir kayba yol açtı. Böylece Axie ortamı üzerinde uzun bir gölge bıraktı. Ayrıca olay, platformundaki aktif adreslerde gözle görülür bir düşüşü tetikledi. Bu da yetmezmiş gibi, SEC’in potansiyel AXS sınıflandırması güvenliği daha da ağırlaştırdı. Özetle, çözülmemiş ABD mahkemesi sonuçları ve yaklaşan düzenleyici hayaletler arasında, AXS’ye yönelik gelecekteki likidite ve talep çekici görünmüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Investorplace’ten Satış Uyarısı: Bu 3 Altcoin Felakete Mahkum!