İşte 3 Ünlü Analiste Göre, Ripple’ın Önümüzdeki Günlerde Göreceği Seviyeler

rpifds98wre
rpifds98wre
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Çeşitli yeni ortaklıklara ve gelişmelere rağmen Ripple (XRP) her zaman düşüş trendinde gibi görünüyor. Ripple fiyatı 0,3 dolarlık alanı kurtaramadı ve şimdi ise 0,18 dolarında altına düşmesi bekleniyor. İşte ünlü analistlerden kritik Ripple tahminleri…

İşte ünlü analistlerden kritik Ripple tahminleri

Üçüncü en büyük kripto para birimi, birkaç gündür 0,20 doların altında işlem görüyor ve bu seviyeye sadece kısa bir süre dokundu. Şimdi, TradingView analist ve yatırımcıları XRP fiyatının “Yükselen Kama” eğiliminden çıktığı için düşmek üzere olduğuna inanıyor. İşte XRP piyasasına yönelik beklentiler ve önemli Ripple tahminleri…

David_Smith: Ripple’da daha fazla olumsuzluk bekliyorum!

Analist ve trader ‘David_Smith’ daha önce XRP’nin aşağı yönlü bir Yükselen Kama deseni oluşturduğunu belirtti. Ancak şimdi analist, kripto para biriminin bu paterni kırdığını ve azalmaya başladığını doğruladı. Analist XRP için aşağı yönlü bir hareketin geldiğine inanıyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Yükselen Kama’nın (kırılmamış olan) ikinci seçeneği hakkında bir uyarı yaptım ve şimdi kırıldığını ve çalıştığını görüyoruz. Burada daha fazla olumsuzluk bekliyorum.

Alex_Clay: Ripple, güçlü bir destek seviyesini kaybetti

Analist ve trader  ‘Alex_Clay’  XRP’nin güçlü bir destek seviyesini kaybettiğini ve şimdi aşağı doğru ilerlediğini yazarak TradingView sayfasında diğer analistlerle benzer bir tutum paylaşıyor.

CryptøManiac101: XRP’de büyük bir ayı bayrağı! 0,24 dolar sonra 0,6 dolar

Twitter kullanıcısı ve analisti ‘CryptøManiac101’ hem kripto pazarının hem de hisse senedi piyasasının büyük bir “Ayı Bayrağı” oluşturmak üzere olduğunu belirtiyor. 

https://twitter.com/_Crypto_Maniac_/status/1248779913747931136

Analist senaryosunda, XRP’nin ilk önce 0,24 dolar yükselip daha sonra 0,6 dolara düşeceğini ima ediyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin’deki Kritik Düşüşü Dev Borsadaki Bu Balina Tetiklemiş Olabilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İşte 3 Ünlü Analiste Göre, Ripple’ın Önümüzdeki Günlerde Göreceği Seviyeler

Yorumlar kapalı.