Mainnet Duyurusu Sonrası Popüler Altcoin İvme Kazandı

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 13 Mayıs 2020
0 görüntülenme
beurs

Kriptokoin.com – “Geliştiricilere PoS ve Plasma kullanarak yüksek düzeyde güvenlik sağlarken uygulamaları daha hızlı ve daha ucuz işlemlerle dağıtma olanağı sağlayan blockchain uygulama platformu” olarak kendini tanımlayan Matic Network (MATIC); mainnet duyurusu ile ivme kazanmış durumda.

Güvenli, ölçeklenebilir ve anlık işlem sağlayan Matic; ana ağına, yani mainnet’e geçiş duyurusunu dün Twitter üzerinden yaptı:

Tweet’te mainnet’e geçiş yapılacağı; 15 Mayıs’ta başlayacak olan “lansman süreci” ile birlikte staking ve delegasyon gibi bilgilerin web sitesinde açıklandığı yazıyor. Tweet’teki linkten bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Platform, tweet’i “Matic’in heyecan verici yolculuğunun bir sonraki devrini başlattığımız için heyecanlıyız,” diyerek sonlandırdı.

Binance US Matic’i Listeleyecek

Binance’in ABD kripto para borsası Binance.US; Matic’in tweet’ine cevap vererek, mainnet’e geçildiği gibi altcoin’in borsada listeleneceğini duyurdu. Ayrıca lansman süreci için başarılar diledi.

Popüler altcoin Matic, yazım sırasında %15’lik bir artışla 0,018468 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Cyptocurrency Bitcoin Money hand mouse buy
İşte 3.200 Doları Bilen Analistin Altın, Bitcoin ve Ripple Öngörüsü Kriptokoin.com – Ünlü bir trader ve analist olan Tone Vays mevcut ekonomi, ticarette yaptığı hatalar ve neden Ripple’ı bir aldatmaca olarak gördüğü hakkında açıklamalar yaptı. Tone Vays: Altın değil, Bitcoin en iyi korunma aracı! Kapsamlı bir ticaret...
Serkan Eser 13 Mayıs 2020