Mainnet Duyurusu Sonrası Popüler Altcoin İvme Kazandı

beurs
beurs
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – “Geliştiricilere PoS ve Plasma kullanarak yüksek düzeyde güvenlik sağlarken uygulamaları daha hızlı ve daha ucuz işlemlerle dağıtma olanağı sağlayan blockchain uygulama platformu” olarak kendini tanımlayan Matic Network (MATIC); mainnet duyurusu ile ivme kazanmış durumda.

Güvenli, ölçeklenebilir ve anlık işlem sağlayan Matic; ana ağına, yani mainnet’e geçiş duyurusunu dün Twitter üzerinden yaptı:

Tweet’te mainnet’e geçiş yapılacağı; 15 Mayıs’ta başlayacak olan “lansman süreci” ile birlikte staking ve delegasyon gibi bilgilerin web sitesinde açıklandığı yazıyor. Tweet’teki linkten bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Platform, tweet’i “Matic’in heyecan verici yolculuğunun bir sonraki devrini başlattığımız için heyecanlıyız,” diyerek sonlandırdı.

Binance US Matic’i Listeleyecek

Binance’in ABD kripto para borsası Binance.US; Matic’in tweet’ine cevap vererek, mainnet’e geçildiği gibi altcoin’in borsada listeleneceğini duyurdu. Ayrıca lansman süreci için başarılar diledi.

Popüler altcoin Matic, yazım sırasında %15’lik bir artışla 0,018468 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Mainnet Duyurusu Sonrası Popüler Altcoin İvme Kazandı