Nestlé Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!

Nestlé Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu
Nestlé Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nestle’nin dünya çapında beğeni toplayan markası MAGGI, piyasadaki ürünlerini NFT olarak destekleyeceği yeni bir ortaklığa imza atıyor. Haber, ilgili altcoin fiyatında hareketliliğe yol açtı.

Nestle, NFT’lerini bu altcoin ağında piyasa sürecek

Nestle destekli baharat ve hazır çorba üreticisi MAGGI, artık yemek yapmayı sevenleri gurmelerle buluşturmayı planladığı metaverse’ü OneRare’i seçti. Yiyecek ve içecek metaverse projesi OneRare, 27 Mart tarihli duyurusunda yeni projesi Foodverse’i ilk kez tanıttı. MAGGI’nin katılacağı Foodverse, küresel gıda endüstrisi için özel olarak hazırlanmış kapsamlı bir oyun ve uygulama ekosistemidir.

OneRare ile iş ortaklığı yapan MAGGI, ikonik tekliflerini – Foodverse’te kullanılabilecek NFT’ler olarak MAGGI Noodles, MAGGI Masala-ae-Magic ve MAGGI Hot & Sweet ile yapılan tarifler – piyasaya sürecek.

OneRare (ORARE) fiyatı nasıl tepki verdi?

ORARE fiyatı duyurunun kısa bir pik hareketi yaptı. Yazım sırasında, son 24 saate göre %0,82 düşüşle 0.0450 doların üzerinde işlem görüyor. Gün içinde 0.04622 ve 0.04695 dolar seviyeleri arasında dalgalandı.

Dijital dönüşümün, markaların izleyicileriyle bağlantı kurması için kilit bir unsur olduğu bir dünyada, MAGGI’nin metaverse’e yaptığı öncü hamle, temel değerlerini gözden kaçırmadan değişen zamana sürekli uyum sağlama çabasını gösteriyor. Şirket bu alanda bu daha fazla

Basın açıklamaları

Nestlé Hindistan Temsilcisi Rajat Jain, “OneRare Foodverse’te ilk kez dijital koleksiyon ürünlerini piyasaya sürmekten mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliği, tüketicilere benzersiz ve sürükleyici bir mutfak deneyimi sunarak yemek pişirmenin keyfini yakalıyor.”

OneRare’in Kurucu Ortağı Supreet Raju, “MAGGI gibi ikonik bir markayla ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. MAGGI’nin OneRare Foodverse’teki lansmanına ilişkin daha fazla ayrıntı, Nisan ayında OneRare web sitesinde ve sosyal medya kanallarında güncellenecek. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyor olacağız.

OneRare nedir?

OneRare, dünyanın dört bir yanından yiyecekleri Blockchain’e getiren dünyanın ilk yiyecek metaverse veya foodverse’idir. Oyuncuları en sevdikleri yemekleri bastıkları için ödüllendirmek için NFT’lerin unsurlarını P2E ile birleştiren bir yemek oyun platformudur.

Küresel bir çok oyunculu NFT yemek oyunu olarak platform, oyuncuların dünya çapındaki diğer gurmelerle bağlantı kurmasına ve maceralara atılmasına olanak tanır. Bu şekilde oyuncular, farklı kültürlerden yabancı yemekleri keşfeder ve öğrenir.

OneRare, 2021’in 4. çeyreğinden beri geliştiriliyor. Ancak platform, yakın zamanda Polygon üzerinde ilk “Foodverse Island – The Gaming Zone”u başlatarak önemli bir dönüm noktasına imza attı. Yemek severler artık platformda Dish NFT’leri basabilir ve ödüller kazanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Nestlé Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!