Otokar (OTKAR), Atlas Kamyon İçin Yapı Kredi Leasing İle Anlaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul’da işlem gören otomotiv ve savunma sanayi üreticisi Otokar (OTKAR) yeni bir iş anlaşması duyurdu. Şirket, Yapı Kredi Leasing ile kamyon modeli Atlas için bir anlaşma yaptı. Otokar, bu işbirliği ile müşterilerine Atlas kamyon alımlarında cazip taşıt finansmanı fırsatları sunacak.

Anlaşma kapsamında müşterilere 36 aya kadar vade seçeneği ile Atlas model kamyonlara sahip olabilecek. Normal şartlarda %5 olan Muameleleri Vergisi (BMSV) ise %0 olarak uygulanacak. Şirket, müşterilerden kredi tahsis ücreti veya dosya masrafı gibi ek masraflar almayacağını da belirtti.

Otokar müşterileri, kredi notları uygun olursa Yapı Kredi Leasing aracılığıyla yüzde 100 finansman imkanından da yararlanabilecek. Ortaklık, finansmana erişmek isteyen müşterilere özel iletişim kanalları oluşturmak istiyor.

OTKAR Hisse Fiyatı

Ülkemizin önde gelen otomotiv ve savunma sanayi üreticisinin Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senedi bugün satışla karşı karşıya. OTKAR fiyatı hafta başından bu yana %4.83 düştü.

An itibariyle 351.7 TL’den işlem gören OTKAR, 340-330 bölgesini kaybettiği takdirde daha fazla baskıyla karşı karşıya kalabilir.

Otokar (OTKAR), Atlas Kamyon İçin Yapı Kredi Leasing İle Anlaştı