Tarihi Belirlendi! Ripple ATH’ını Yeninden Ne Zaman Görecek?

Tarihi Belirlendi! Ripple ATH'ını Yeninden Ne Zaman Görecek?
Tarihi Belirlendi! Ripple ATH'ını Yeninden Ne Zaman Görecek?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Bard, Ripple (XRP)’nin önceki 3,84 dolarlık ATH’ye ulaşmasının mümkün olduğunu söylüyor. Ayrıca bunu için bir tarih de belirliyor. Bununla birlikte, yapay zeka botu, bunu artan benimseme, yeni kullanım durumları ve SEC davasının potansiyel çözümüne bağlıyor.

Ripple (XRXP) ne zaman ATH seviyesini görecek?

Birkaç haftalık düşüş performansının ardından, XRP 0,5 dolar fiyat işaretini geri aldı. Bu arada, XRP’nin işlem hacmi aylar içinde sürekli olarak yarım milyar doların üzerinde kaldı. Bu durumu göz önüne alan uzmanların öngördüğü gibi altcoin önemli bir ralli için hazırlanıyor olabilir. Önde gelen birçok piyasa analisti XRP’nin değerinin bir doların altında kalamayacağını ileri sürüyor. XRP’nin yeni tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) büyük ölçüde çift haneli değerde görürken, fiyat tahmininde alışılmadık bir usta XRP’nin yolu hakkında bakış açıları paylaşıyor.

Özellikle, Google destekli yapay zeka botu Google Bard, Ripple konusunda ilginç bir bakış açısı sağlıyor. Yapay zeka, Ripple fiyatının önceki ATH değeri olan 3,84 dolara ulaşması için bazı şartlar arıyor. İlk olarak, piyasanın oynaklığı göz önüne alındığında, kripto varlıklar için doğru fiyat tahmininin karmaşık bir bulmaca olmaya devam ettiğinin altını çiziyor. Her şeye rağmen Google Bard, XRP’nin muhtemelen 2025 veya 2026 civarında tarihi zirvesini tekrar ziyaret edeceğini belirtiyor. Ayrıca, iyimser görünümü destekleyen birkaç faktörün altını çiziyor.

Ripple
Kaynak: Google Bard

Tahminin gerçekleşmesi için katalizörler neler olacak?

Google Bard’a göre, işletmelerin ve tüketicilerin XRP’yi giderek daha fazla benimsemeleri, 3,84 doları geri kazanmasında önemli bir rol oynayacak. Bu görüş, XRP’nin değerinin genişleyen yardımcı programa yanıt olarak takdir edileceği anlamına geliyor. İkinci olarak, AI hizmeti, proje ekibinin özellikle sınır ötesi ödemeler ve mikro işlemler gibi alanlarda XRP için yeni kullanım durumları geliştirmesinden bahsediyor. Üçüncü nokta, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davaya bakıyor. Bu da uzun süren yasal anlaşmazlığın potansiyel bir çözümünü içeriyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa uzmanları davada uzlaşma sonucunun Ripple fiyatını artıracağı konusunda hemfikir. Bunu takip eden rallinin, mahkeme kararından sonra Temmuz ayındaki ralliye benzer olacağını ileri sürüyorlar. Dahası, Google Bard, SEC’in davasının birkaç yıldır XRP piyasası üzerinde uzun bir gölge oluşturduğunu belirtiyor. Bu nedenle, bir çözüm 3,84 dolara doğru önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bu arada, Google Bard 3,84 dolara kadar büyümesini engellemesi muhtemel bazı faktörlerin de altını çiziyor. Piyasadaki genel düşüş eğilimi, düzenleme ve rakip kripto para birimlerinin ortaya çıkışından bahsediyor. Nihayetinde Google Bard, 2025 veya 2026 boğa sezonlarında 3,84 doların mümkün olduğuna inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tarihi Belirlendi! Ripple ATH’ını Yeninden Ne Zaman Görecek?