Ripple Balinaları Harekete Geçti: XRP Fiyatı Tırmandı!

1711582 1200x824 1
1711582 1200x824 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasaları uzun zamandan beri Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava sürecinin sonuçlanmasını bekliyorken, yaklaşık 70 milyon XRP tokeninin taşındığı ve bundan dolayı da XRP fiyatının %15 dolaylarında arttığı haberleri geliyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

XRP_ODLtransfers

Ripple balinaları harekete geçti

Balina hareketlerine yönelik istatistikleri ile bilinen Whale Alert, üç büyük XRP transferi tespit ettiğini duyurdu ve bunun üzerine Ripple fiyatı %15’in üzerinde değer kazandı. Twitter hesapları aracılığıyla büyük kripto işlemlerinin ayrıntılarını paylaşan önde gelen blockchain izleyicisi Whale Alert, büyük XRP işlemlerinin ayrıntılarını içeren yukarıda göreceğiniz tweetleri yayınladı. Söz konusu twetler Ripple ODL ortak platformlarına yapıldı. XRP fiyatı yüzde on beşin üzerinde arttığından, kripto piyasasındaki oyuncular, piyasa değerine göre 8. sırada yer alan kripto para biriminden büyük miktarlarda transfer etmeye başladı.

Ripple Yeni Bir Ortaklık Duyurdu: XRP Sıçradı!

Gelen bilgilere göre 70 milyon XRP, ODL platformlarına taşındı. Popüler site Whale Alert, iki adet 20 milyonluk ve bir adet 30 milyonluk toplam üç adet XRP taşıyan Ripple bağlantılı kripto para işlemi bildirdi. 30 milyon XRP’nin kaydırıldığı en erken transfer, popüler Güney Kore kaynaklı kripto borsası Bithumb tarafından yapıldı. Ünlü istatistik firması Whale Alert verilerine göre, bu platform genellikle büyük dahili XRP transferleri gerçekleştirmesiyle biliniyor. Diğer iki işlemin ise Bitso ve Bitstamp’a anonim bir cüzdan tarafından yapıldığı gelen haberler arasında. Sözü geçen her iki borsa da İsteğe Bağlı Likidite hizmetini kullanarak işlemler sağlayan Ripple fintech Heavyweight ile işbirliği yapıyor. Bitso Meksika kökenli bir borsa iken, Bitstamp Avrupa (Lüksemburg) menşeli bir borsa. Kripto para piyasa değerine göre sekizinci sırada yer alan Ripple, son 24 saat içinde yüzde on beşten fazla kazandı ve şu anda CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre 0,6714 dolardan işlem görüyor. XRP, 1,01 dolardan işlem gördüğü 23 Aralık’tan bu yana neredeyse yüzde 42’lik büyük bir düşüş gördü. Ancak, 5 Şubat’tan bu yana XRP yüzde 15,33 değer kazandı ve yazım zamanında 0,66639 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple Balinaları Harekete Geçti: XRP Fiyatı Tırmandı!