Reklamı kapat

Binance Launchpool’daki 26. Proje: Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir?

Serkan Eser
Serkan Eser 27 Kasım 2021
275 görüntülenme
6e8b4abfb573425fb2b023c279314dba

Binance, Binance Launchpool üzerindeki 26. projesini duyurdu. Binance Smart Chain üzerinde çalışan Santos FC Fan Token (SANTOS) Binance Launchpool’un 26. projesi oldu. Kullanıcılar, 27.11.2021 tarihinden başlayarak 30 gün boyunca SANTOS tokenlerini toplamak için BNB ve BUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler. Borsa, SANTOS’u 01.12.2021 tarihi itibarıyla İnnovation Zone platformunda listeleyecek. Peki Santos FC Fan Token (SANTOS) nedir? Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Santos FC Fan Token (SANTOS) nedir?

Santos FC Fan Token (SANTOS), tüm Santos FC taraftarları için taraftar deneyiminde devrim oluşturmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program tokenidir. Kripto para, Santos FC taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT satın alma ve taraftar ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma yetkisi veriyor. SANTOS token sahipleri, Binance Taraftar Token platformundaki hayran katılımıyla ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir.

 • Blockchain Altyapısı:  Santos FC Taraftar Tokeni, Binance Smart Chain (BSC)’da yerel bir BEP-20 tokeni olarak verilir. Bu, Santos FC hayranlarına daha fazla erişilebilirlik sağlar ve düşük işlem maliyetlerinde çok çeşitli token işlevleri sağlar.
 • Token Yardımcı Programı:  Santos FC Taraftar Token, sınırlı koleksiyon ve Binance NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.
 • Marka Kimliği:  Santos FC şu anda Brezilya’da 6 milyondan fazla destekçiye ve sosyal ağlarında 10 milyonu aşan dijital bir hayran kitlesine sahiptir. Binance ekosistemiyle ortaklaşa olarak, SANTOS tokenine hem Santos FC hayran kitlesi hem de tüm Binance kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

SANTOS Launchpool Ayrıntıları:

 • Token Adı: Santos FC Taraftar Tokeni (SANTOS)
 • Maksimum token kaynağı: 30.000.000 SANTOS
 • Launchpool token ödülleri: 1.500.000 SANTOS (maksimum token arzının %5’i)
 • İlk Dolaşan Arz: 4.550.000 SANTOS (maksimum token arzının %15.17’si)
 • Akıllı Sözleşme Adresi: SANTOS (BEP-20)
 • Stake Koşulları: Üst limit yok. KYC gerekli.

Desteklenen Havuzlar:

 • Stake BNB: Ödül olarak 1.200.000 SANTOS (%80)
 • Stake BUSD: 300.000 SANTOS ödül (%20)
 • Stake: 26.11.2021 tarihinde başlar.
 • Farming Dönemi: 21.11.2021 ile 26.12.2021 arası.

Token Tahsisi

Santos FC, Ekim 2022’de en çok satan taraftar tokeni oldu!

CoinGecko’nun 14 Kasım 2022 tarihinde yaptığı araştırmaya göre, Brezilya kulübünün Santos FC’si, Ekim 2022’de günlük ortalama 17,2 milyon dolarlık işlem hacmiyle en çok satan taraftar tokeni oldu. İkinci sırada, 15,5 milyon dolarlık işlem hacmiyle Fan Token FC Porto (PORTO) ve ardından Ekim 2022’ye kadar 12,5 milyon dolarlık işlem hacmiyle Lazio (LAZIO) yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

fildown coin registers a 75 rise in 24 hours here are the best places to buy it 1280x720 1
Tüm Piyasa Çökerken O 2 Altcoin Fırladı! İşte Nedeni… Bitcoin (BTC) ve genel kripto para birimi piyasası son 24 saatte kırmızı renge bulandı. BTC yüzde 5.6 düşerken lider altcoin Ethereum (ETH) değerinin neredeyse yüzde 7’sini kaybetti. Durum böyle olunca, piyasa değeri ile ilk 100’de yer alan...
Aslı Dinçer 27 Kasım 2021