Staking, DeFi ve Blockchain’de Yeni Adım: Coindeks!

1 22oOd5ngYY9vTafxOnY2yA
1 22oOd5ngYY9vTafxOnY2yA
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında staking, pasif gelir olarak önemli bir yer kaplıyor ve Coindeks, bu açıdan kârlı DEX’leri, tokenları ve yöntemleri analiz ediyor.

Daha fazla insan DeFi sektörüne yöneliyor

2020 krizi, birçok ülkenin ekonomilerine daha ucuz krediler sağlamak için yeniden finansman oranını düşürmesine neden oldu. Ekonominin paraya, ucuz ve uygun fiyatlı kredilere ihtiyacı var. Büyük bunlar, negatif bir yeniden finansman oranlarına sahip ülkelerin bile ortaya çıkmasına neden oldu. Negatif oranlar ücretsiz krediler anlamına gelir.

Ünlü Analist: Altın Yatırımcılarının Gözleri Bu Gelişmede!

Negatif oranlar, mevduat sahiplerinin bankalarda mevduat oluşturmak için ödeme yapmak zorunda kalmasına yol açmaktadır. Bu durum, bankalardan büyük bir mevduat çıkışı olmasına katkıda bulunur. Ama insanların bir yere para yatırması gerekiyor. Kriz sırasında birçok şirketin hissesi düştü ve menkul kıymetlere yapılan yatırımların da riskleri arttı.

DeFi sektörü, finansı herkes için erişilebilir hale getiriyor

Bu nedenle, giderek daha fazla insan DeFi sektörüne ve merkezi olmayan finansın dünyaya sunduğu fırsatlara dikkat ediyor. DeFi, dünyanın her yerinden insanları bir araya getiriyor, finansal hizmetleri herkes için erişilebilir hale getiriyor. Şimdiye kadar, bankacılık ve finansal hizmetler birçok insan için mevcut olmadı.

En yoksul ülkelerdeki insanlar ve ayrıca nüfusun en az korunan kesimleri özellikle acı çekiyor. DeFi, finansal hizmetleri herkes için erişilebilir kılar. DeFi aynı zamanda stake etmek için, yani varlıklarını cüzdanlarda bloke ederek pasif gelir elde etmek için çeşitli finansal araçlardan para kazanmak için harika bir fırsattır. Farklı DeFi platformları, stake için çeşitli koşullar sunar. Coindeks, çeşitli platformlarda stake için farklı koşullar hakkında bilgi sahibidir. Bu özelliği bilen Coindeks, piyasada yeni ve benzersiz bir ürün ortaya çıkarmıştır.

Coindeks, staking için en kârlı yolları sunuyor

Coindeks.org, bir DeFi staking ve madencilik toplayıcısıdır. Sistem, önde gelen merkezi olmayan borsakardaki (DEX) DeFi stake etme koşullarını otomatik olarak analiz eder ve en kârlı ve güvenli yöntemlerle kullanıcı tokenlarını ekler. Coindeks sayesinde, ikamet yeri, vatandaşlığı ve sosyal statüsü ne olursa olsun herhangi bir kullanıcı DeFi staking’inde en yüksek kârı alır.

Artık kullanıcıların kendilerine en uygun ve uygun yatırım koşullarını seçebilmeleri için farklı DeFi platformlarının ödediği kazançları izlemelerine gerek yok. Coindeks platformu, müşterilerinin tüm yatırımları için en kârlı havuzları bulacaktır. Platform, herkes için en uygun koşulları seçmek için piyasanın durumunu yakından izleyerek diğer DeFi projelerinin neler sunduğunu dikkatlice kontrol eder.

Platform, tüm kullanıcılar için erişim sağlıyor

DeFi sektörü çok hızlı gelişiyor ve piyasanın sunduğu tüm fırsatları takip etmek çok zor. Bu çok fazla deneyim ve zaman gerektirir. Şimdi çok sayıda yeni DeFi projesi var ve bunları profesyoneller için bile anlamak zor. Yeni başlayanlar için, pazarın sunduğu fırsatların çeşitliliğini kontrol etmek neredeyse imkansızdır. Coindeks, hem deneyimli yatırımcılar hem de traderlar ve yeni başlayanlar olmak üzere tüm kullanıcılara DeFi’ın tüm özelliklerine erişim sağlar.

Verilere Göre Staking İçin En Çok Tercih Edilen Ağ Polkadot!

Web sitesini (www.coindeks.org) ziyaret ederek ve dikkatlice inceleyerek Coindeks’in tüm araçları hakkında bilgi edinebilirsiniz. En hızlı, en kârlı, gelecek vaat eden ve aktif olarak gelişen DeFi pazarında para kazanma şansınızı kaçırmayın.

Coindeks hakkında

COINDEKS, Birleşik Krallık yasalarına göre faaliyet göstermektedir. Bunu resmi web sitesinde https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/13526588 kontrol edebilirsiniz. COINDEKS.ORG LTD, kullanıcılardan herhangi bir komisyon talep etmez, tüm hizmetler ücretsizdir. Yüksek pasif kazanç ve sıfır komisyon ile DeFi sektöründe pazar lideri konumunda.

Coindeks takımı

  • Kurucu ortak: Jeffrey D Abbott
  • Kurucu: Edward Uzun
  • Genel Müdür: Margaret Straley
  • Blockchain Geliştiricisi: Sylvia Curry
  • Blockchain Geliştiricisi: Christopher Jackson
  • Blockchain Geliştiricisi: Reynold Parrish
  • Avukat: Tyrone Wood

İletişim bağlantıları

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Staking, DeFi ve Blockchain’de Yeni Adım: Coindeks!