Tron’dan Warren Buffet Açıklaması: “Blockchain’in İnanılmaz Bir Geleceğe Sahip Olduğunu Söylüyor”

tron 8
tron 8
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – TRON CEO’su Justin Sun geçtiğimiz günlerde bir hayır yemeği için Warren Buffett ile bir araya geldi. Kripto para birimi projesi, ünlü yatırımcının, Bitcoin’i bir zamanlar “fare zehri” olarak adlandırmasına rağmen, blockchain konusunda iyimser olduğunu iddia ediyor.

Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair karışıklıkların ardından Justin Sun, Warren Buffett ve diğer tanınmış insanlar bu ayın başında yemek için bir araya geldi. Etkinliğe katılımını “bir onur” olarak değerlendiren Sun, “ Buffett’in tavsiyeleri ve rehberliğiyle TRON’u daha iyi bir ekosistem haline getireceğini” söyledi. Şu anda Buffett’in TRON’un geleceği hakkında cesaret verici bir şey söyleyip söylemediği belirsiz.

TRON, efsanevi milyarder yatırımcının blockchain’i destekleyip desteklemediği göstermek için Buffett yemeğini bahane olarak kullandı. Yakın zamanlı bir tweet’e göre TRON, Buffett’in blockchain teknolojisinin uzun vadeli geleceğine olan inancını doğruladı. Buffett’in “Blockchain teknolojisinin ödemenin geleceği üzerinde yıkıcı bir etkisi olacağına inandığı” belirtiliyor.

Peki Warren Buffett’in Gerçek Düşünceleri Neler?

Buffett’in blockchain’e övgü yağdırmasına rağmen, TRON veya başka bir kripto para birimine yatırım yapacak kadar ilgi duymadığı görülüyor. Aslında, Buffett uzun bir süre Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine karşı düşmanca davrandı ve Sun ne kadar ikna edici olursa olsun bu değişmeyecek.

Geçen yıl Buffett Bitcoin’i “kumar aracı” ve “kumara bağlı sahtekarlıklarla ilgili birçok şey” olarak adlandırmıştı. Ayrıca, Buffett’in kurucusu olduğu Berkshire Hathaway’in Başkan Yardımcısı, kripto para birimleriyle ticaret yapma konusunda “sadece bunama,” demişti. Bununla birlikte, Buffett ve onun gibi yatırımcılar, blockchain’in teknoloji olarak bir şeyler vadettiğini doğruladılar. Bununla birlikte “vaat”in detayları üzerinde durulmadı. Görünüşe göre Buffett, blockchain sektörü söz konusu olduğunda fırsatı yakalamak istiyor ancak herhangi bir projeyi taahhüt etmeyi reddediyor. TRON da aynı şekilde bir etki yakalayamadı.

Peki, Buffett ve TRON toplantısı TRON Vakfı’nın iddia ettiği gibi büyük bir başarıya ulaştı mı? Yemekte neler konuşulduğu tam olarak bilinemez, ancak fikirler değişmiş gibi gözükmüyor. Buffett, toplantıdan bu yana blockchain teknolojisi hakkında kamuya açık bir yorum yapmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Tron’dan Warren Buffet Açıklaması: “Blockchain’in İnanılmaz Bir Geleceğe Sahip Olduğunu Söylüyor”