Dünyaca Ünlü Rapçi DOGE’i Bıraktı! Bu Altcoin ile Ortak Oldu

snoopdogg
snoopdogg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dünyasının varlığı kripto alanının içinde ve dışında hissedilmeye devam ediyor. Bu kez ünlü rapçi Snoop Dogg, Sandbox ile ortak oldu. Ayrıntılı olarak, Sandbox, Metaverse’in değiştirilemez bir token (NFT) projesidir. Ayrıca SAND isimli altcoin projesinin de arkasındaki platformdur. Bu oyun ekosistemi sayesinde Snoop Dogg artık Ethereum (ETH) üzerinde NFT’leri piyasaya sürebilecek ve oyun deneyimlerini kolayca oluşturabilecek. Bunları paylaşabilecek ve bunlardan para kazanabilecek.

Snoop Dogg, Sandbox ile ortaklık kurdu

Sandbox oyun ekosistemi, rapçinin hayranlarının katılabileceği kendi malikanesini inşa etmesine de izin verecek. Örneğin, Snoop Dogg, oyuncunun partilerinde ve konserlerinde Snoop’a katılabileceği kendi sarayını veya köşkünü yaratabilir. Snoop Dogg, bu konuda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Her zaman hayranlarla bağlantı kurmanın yeni yollarını ararım ve The Sandbox’ta yarattığımız şey sanal buluşmaların, piyasaya sürülecek NFT’lerin ve özel konserlerin geleceğidir.

Bu NFT Coin Projesine 100 Kat Daha Dikkat Edin!

Snoop, NFT’nin çevrimiçi macerayı bir sonraki seviyeye taşıdığını da sözlerine ekledi. “Oyuncuların bu çevrimiçi deneyimi kesinlikle bir sonraki seviyeye taşımak için oyun deneyimlerine entegre edebilecekleri yeni bir Dogg tarzı NFT setimiz olacak,” dedi. Öte yandan NFT alanı popülerleşmeye devam ediyor.

Ünlü rapçi, popüler altcoin DOGE’a yönelik paylaşımlarda bulunmuştu

Ünlü rapçi Snoop Dogg, bu yılın başlarından itibaren DOGE tweet’leri ile gündeme gelmişti. Snoop Dogg, sahte bir “Snoop Doge” albüm kapağıyla eğlenceye katıldı. Kapakta, Shiba Inu cinsi köpek yer alıyordu. Ayrıca, Temmuz ayında Dogecoin kullanılarak satın alınabilecek ilk NFT koleksiyonunu açık artırmaya çıkardı.

Non-fungible tokenlar, yani NFT’ler, insanların dijital sanat satışlarını mümkün kılacağını umduğu ve son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen bir kripto dalıdır. Rapçi, NFT’lerden birine “Snoop Dogge Coins” adını verdi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Snoop Dogg ayrıca yakın bir zamanda ünlü NFT koleksiyoncusu “Cozomo de Medici” olduğunu açıkladı. Cozomo de’ Medici’nin portföyü bilindiği için, koleksiyonunda 17 milyon dolarlık eser olduğu görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dünyaca Ünlü Rapçi DOGE’i Bıraktı! Bu Altcoin ile Ortak Oldu