Yarın, O 15 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

Yarın, O 15 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!
Yarın, O 15 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Kripto para piyasası, yatırımcıların heyecanla takip ettiği bir alan olmaya devam ediyor. Yeni haftanın ilk günü yaklaşırken, yatırımcılar önemli gelişmelere hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta token yakma işlemleri, yeni borsa listelemeleri ve sektöre önemli katkı sağlayacak bir DAO konferansı ön plana çıkıyor. Bu gelişmelerin altcoin piyasalarını nasıl etkileyeceği ise merak konusu. Yatırımcılar, önümüzdeki hafta token yakma işlemlerini yakından takip edecek. İşte yeni haftanın ilk günü, 10 Haziran 2024’te yaşanacak bazı gelişmeler…

O altcoin projeleri yarın dikkat çekecek

  • Matar AI (MATAR): MATAR, önceki ayda işlem gören 27.528 token ile birlikte NFT kart satışlarından elde edilen geliri yakacak. Bu sayede arz sıkıntısı yaratmayı ve token değerini artırmayı hedefliyor.
  • Borsa listelemeleri de yeni haftanın önemli gündem maddelerinden biri. MINATIVERSE (MNTC), MEXC Global, XT.com ve LBank borsalarında listelenecek. Bu listelemeler sayesinde yatırımcılar MNTC’ye daha kolay erişim sağlayabilecek. Aark Digital (AARK), Bitget’te, THX Network (THX) Coinstore’da ve HarryPotterObamaSonic10Inu (ETH) Gate.io’da listelenecek. Yani MNTC, üç farklı borsada listelenecek. MEXC Global, XT.com ve LBank’te alım satıma açılacak MNTC, yatırımcı erişimini kolaylaştıracak. Bu listelemeler sayesinde yatırımcılar daha fazla kripto paraya erişim sağlayabilecek.
Kripto Analisti: AVAX Coin ve Bu 3 Altcoin, Yakında ATH Yapacak!
  • Proof of Talk Konferansı: Kripto ve geleneksel ekonomi sektörlerinden katılımcıları bir araya getirecek olan bu konferans, sektörler arası iş birliğini ve bilgi alışverişini teşvik etmeyi amaçlıyor.
  • ZK Staking: Polyhedra Network (ZKJ) platformunda stake etme imkanı sunuluyor. Kullanıcılar $ZK tokenlerini stake ederek hem $ZK hem de ekosistem ortaklarının tokenlarını kazanabilecek.
  • Horizen (ZEN) EON 1.4 Gobi Testnet: Yeni stake yönetimi, ödül dağıtım algoritması ve diğer geliştirmeleri barındıran EON 1.4 güncellemesi test aşamasına geçecek.
  • Metis (METIS): Metis ekosisteminde kritik gelişmeler yaşanıyor. Zira projede likit staking ve sıralayıcı node’ları ile ilgili bir teklif oylaması başlıyor. Eğer teklif kabul edilirse, likit staking platformları ve sıralayıcı node’ları 17 Haziran’a kadar kendi tekliflerini sunabilecek.
Verilere Göre O Altcoinler Gözde: Yüzde 80 Artış Var!
  • dYdX (WETHDYDX): FET ve AGIX işlemlerinin sonlandırılması ile ilgili oylama devam ediyor.
  • The Graph (GRT): Merkezi olmayan veri alanında önemli bir adım olan “Sunbeam” güncellemesi tamamlanıyor.
  • Saga (SAGA): Vault Two için bir anlık görüntü (snapshot) alınıyor.
  • Sonic (S): USDC.e’yi fUSD ile değiştirerek kilitli FTM pozisyonlarını açma imkanı sunuluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yarın, O 15 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!