Binance, Coinbase ve 5 Borsadan Bu 7 Altcoin İçin Önemli Duyuru!

Binance, Coinbase ve 5 Borsadan Bu 7 Altcoin İçin Önemli Duyuru!
Binance, Coinbase ve 5 Borsadan Bu 7 Altcoin İçin Önemli Duyuru!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir dizi önemli gelişmenin ardından, önde gelen kripto para borsaları çeşitli altcoin projelerinin listelenmesi ve ağ yükseltmeleriyle ilgili önemli duyurular yaptı. İşte en son duyurular…

Coinbase, vadeli işlem tekliflerini genişletiyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’ten önemli bir açıklama geldi. Borsa, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) için vadeli işlemlerin listelendiğini resmen duyurdu. SOL-PERP ve AVAX-PERP piyasaları, likidite koşullarının karşılanmasına bağlı olarak 14 Kasım 2023’te TSİ 19:00 civarında açılacak.

Önümüzdeki Hafta Kripto Paralar İçin Bu 27 Gelişmeye Dikkat!

Binance, AMB ve BTS yükseltmelerini destekliyor

Küresel bir kripto para borsası olan Binance, AirDAO (AMB) ve BitShares (BTS) hakkında duyuru yaptı. Bu altcoin projelerinin yaklaşan ağ yükseltmelerini ve hard forklarını desteklediğini açıkladı. AirDAO (AMB) ağ yükseltmesi, 15 Kasım 2023 tarihinde 27.690.000 blok yüksekliği için planlanmıştır. İlgili token işlemleri aynı gün saat 23:00’ten itibaren askıya alınacaktır. BitShares (BTS) ağ yükseltmesi ve hard fork 16 Kasım 2023’te gerçekleşecek. Ayrıca token işlemleri aynı gün 16:00’dan itibaren askıya alınacaktır.

BitMart, Coinstore, Bitget ve Gate.io’dan altcoin listeleme haberleri geldi

Ayrıca BitMart, Bitgain’i BGN/USDT çifti ile bugün TSİ 13:00’ten listelerine ekleyecek. Bunun dışında Gate.io, Chappyz’i CHAPZ/USDT çifti ile bugün TSİ 15:00’te listeliyor. Ayrıca Coinstore, Globiance Exchange’i TSİ 11:00’de listelerken, Bitget Chappyz’i TSİ 15:00’te platformuna ekliyor. Bitget ayrıca Nakamoto Games’i TSİ 14:00’te listeliyor. Diğer yandan BitMart, LEOX’u LEOX/USDT çifti ile TSİ 12:00’de listeleyerek altcoin tekliflerini genişletecek. Son olarak, merkezi olmayan borsa PancakeSwap de Chappyz’i TSİ 15:00’te listeleyerek bu trende girdi.

Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler: Yatırım ve Ortaklık Var!

Altcoin projelerinin borsalarda listelenmesi neden önemli?

Bu duyurular, büyük kripto para borsalarının tekliflerini çeşitlendirmek ve kullanıcılara daha geniş bir altcoin yelpazesine erişim sağlamak için devam eden çabalarını vurguluyor. Borsa listeleri, birkaç zorlayıcı nedenden ötürü kripto para ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Token ya da coinlerin daha geniş bir ölçekte alınıp satılmasına olanak tanır. Böylece piyasaya erişim sağlar ve likiditeyi artırır.

Bu artan piyasa maruziyeti, yatırımcıların saygın borsalarda aktif olarak yeni varlıklar araması ve böylece listelenen projeye dikkat çekmesi nedeniyle görünürlüğün artmasına da katkıda bulunur. Dahası, borsa listeleri bir altcoin için çok önemli bir güvenilirlik ve güven unsuru getirir. Zira saygın borsalar genellikle projeleri listelemeden önce bir inceleme sürecine tabi tutarak token ya da coin’in meşruiyetini ve güvenliğini teyit eder.  Kripto para piyasası gelişmeye devam ettikçe, yatırımcılar ve meraklılar daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance, Coinbase ve 5 Borsadan Bu 7 Altcoin İçin Önemli Duyuru!