Bilgili Traderlar O 9 Altcoin’de Devasa Kâr Elde Etti! İşte İşlemleri

Bilgili Traderlar O 9 Altcoin’de Devasa Kâr Elde Etti! İşte İşlemleri
Bilgili Traderlar O 9 Altcoin’de Devasa Kâr Elde Etti! İşte İşlemleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin piyasası stratejik oyunlara ve etkileyici getirilere tanık olmaya devam ediyor. Yakın zamanda yaşanan iki hikaye bu dinamik alandaki kâr potansiyelini gözler önüne seriyor.

PENDLE traderı büyük kâr elde etti

Cesur bir hamleyle, becerikli bir trader gündeme geldi. Zira kısa süre önce kripto para birimi PENDLE’dan önemli bir kâr elde etti. Önde gelen bir Blockchain takip platformu olan Lookonchain’e göre, trader saatler önce harekete geçti. Zira Binance borsasına yaklaşık 6,74 milyon dolar değerinde 1,2 milyon PENDLE tokenı yatırdı. Bu işlem, 9 Şubat – 22 Nisan 2023 tarihleri arasında başlayan stratejik birikim aşamasının ardından gerçekleşti. Bu süre zarfında trader, 869.757 USDC Coin kullandı. Böylece token başına ortalama 0,27 dolar fiyattan 3,21 milyon PENDLE tokenı satın aldı.

Yatırımcının yatırım zekası bununla da kalmadı. Piyasa kazançlarından fayda sağladı. Ardından, 27 Nisan’da Gate.io’dan 226.000 dolar değerinde 111.055 PENDLE tokenını stratejik olarak çekti. O sırada token çok daha yüksek bir fiyat olan 0,49 dolardan fiyatlandırıldı. PENDLE’ın mevcut fiyatı 5,38 dolar olduğu için bu hamle verimli oldu.

Altcoin PENDLE yatırımıyla yüzde 1841’lik getiri sağladı

Sonuç olarak traderların PENDLE yatırımından elde ettiği toplam kâr, dudak uçuklattı. Zira %1841’lik olağanüstü bir Yatırım Getirisi (ROI) ile şaşırtıcı bir şekilde 18 milyon dolara fırladı. Bu olağanüstü performans, yatırımcının stratejik yatırım konusundaki keskin bakışını gösteriyor. Ayrıca piyasayı etkin bir şekilde zamanlama becerisini vurguluyor. Başarı hikayeleri, kripto piyasasında, özellikle de iyi bilgilendirilmiş kararlar verebilen ve piyasa trendlerinden yararlanabilenler için önemli kazançlar elde etme potansiyelinin altını çiziyor.

O Altcoin, PayPal ve OpenAI ile Görüşüyor: Ortaklık Yapabilir!

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve Blockchain varlıklarına yönelik artan ilgi, kritik. Zira bu tür stratejik oyunlar için verimli bir zemin yaratıyor. Bu trend ivme kazanmaya devam ettikçe, daha fazla yatırımcının önemli getiriler elde etmek için bu fırsatlardan yararlanması muhtemeldir.

Meme coinler sıçrama yaptı

PENDLE hikayesi stratejik yatırıma örnek teşkil ederken, kripto piyasasında etkili olan bir başka trend de meme coin’lerin yükselişidir. 27 Nisan’da Lookonchain analizi, geçtiğimiz hafta boyunca meme coin ticareti yaparak cömertçe kâr eden “Ceso4” ile başlayan bir meme coin traderı adresi tespit etti. Bu adresin 7.945 SOL kazandığı ve bunun da yaklaşık 1,09 milyon dolar kâr anlamına geldiği bildirildi.

Alım satımlarını inceleyen rapor, adresin MANEKI’den 5.363 SOL (yaklaşık 735.000 dolar) ve GUMMY’den 2.449 SOL (yaklaşık 336.000 dolar) kazandığını ortaya koyuyor. Özellikle, toplam 13 meme coin’inin alım satımını yaptı. Üstelik bu coinlerin 8’i (yukarıdaki tweet’te yer alıyor) kâr getirerek %61,5 gibi etkileyici bir kazanma oranı elde etti. Meme coin traderlarının başarısı, kripto piyasasının bu segmentinin öngörülemeyen ancak potansiyel olarak kazançlı doğasını vurguluyor. Meme coin’lerin doğasında var olan dalgalanma daha yüksek bir risk faktörü taşıyor. Ancak yetenekli traderlar önemli kazançlar elde etmek için piyasa duyarlılığından ve trendlerden fayda sağlayabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bilgili Traderlar O 9 Altcoin’de Devasa Kâr Elde Etti! İşte İşlemleri