ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü!

7443 1
7443 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios, diğer kripto para birimlerini eleştirirken popüler altcoin XRP’yi övüyor. Birlikte Rosie Rios’un yorumlarını inceleyelim…

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios popüler altcoin XRP’yi övüyor!

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios, kısa süre önce XRP‘nin faydasını öne çıkaran bazı övgü sözler kullandı. Rosie Rios, tweetinde Ripple’a bağlı dijital para biriminin sınır ötesi ödemeler için kullanıldığını iddia ediyor ve bunun onu esas olarak spekülasyon için yararlı olan diğer kripto paralardan ayırdığına inanıyor. Adı milyarlarca ABD doları tutarındaki banknotlara basılan eski maliyeci, Çin’in bugüne kadarki en şiddetli kripto para birimi yasağının bir şekilde farkı vurgulaması gerektiğine inanıyor.

Rosie Rios’un sözleri, şu anda kendisinin Ripple’ın maaş bordrosunda ismi olduğu göz önüne alındığında, elbette dikkatle alınmalı. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, San Francisco merkezli şirket Mayıs başında, Rosie Rios’u Yönetim Kuruluna kattı. Kraken CEO’su Jesse Powell, popüler altcoin XRP’yi tanıtmak için son zamanlarda yapılan çabalara yanıt olarak Rios ve Ripple’a örtülü bir bakış attı ve şunları söyledi:

Bu politikacılardan bazılarının fikirlerini nereden aldığını merak ediyorsanız… Hepimiz aynı takımda değiliz ve hepimizin aynı hedefleri yok. Bunu unutmayın…

Powell: XRP borsalar için “büyük bir asimetrik risk” oluşturmaya başladı

Mart ayında Powell, Ripple’ın geçen Aralık ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmesinden sonra, XRP’nin borsalar için “büyük bir asimetrik risk” oluşturmaya başladığını belirtti. Yazım sırasında XRP, yüzde 6 artışla 0,97 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Uzmanlardan Ripple Müjdesi Geldi!
Altcoin Ripple

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere SEC, geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC bu dava kapsamında, Ripple ve şirketin CEO’su Brad Garlinghouse ile kurucu ortak Chris Larsen’ı, XRP aracılığıyla 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul kıymet satışı yapmakla suçluyor. Ayrıca SEC’e göre, XRP piyasaya sürüldüğü günden beri bir menkul kıymet niteliğindedir. Ancak bu davanın açılmasından sonra XRP fiyatında derin düşüşler yaşandı. Kripto para yüzde 80’in üzerinde bir değer kaybına maruz kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü!