Türklerin Sepetindeki Altcoin’den Dev Şirketlerle Ortaklık!

Türklerin Sepetindeki Altcoin’den Dev Şirketlerle Ortaklık!
Türklerin Sepetindeki Altcoin’den Dev Şirketlerle Ortaklık!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de de popüler olan altcoin Avalanche, son zamanlarda önemli ortaklık duyuruları yaptı. İşte detaylar…

Altcoin AVAX ile Republic, ortak oldu

Önde gelen bir teknoloji firması olan Republic, çığır açan bir hamleyle, gündeme geldi. Zira devrim niteliğinde bir kripto varlık olan Republic Note’u tanıttı. Bu amaçla Avalanche blockchain ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu işbirliği, sektörde yeni bir standart belirliyor. Böylece yatırım ve Blockchain teknolojisinde büyük bir ilerlemeye işaret ediyor.

Avalanche Tabanlı Bu Platformda Kan Kaybı Devam Ediyor!

Republic’in Avalanche ile güçlerini birleştirme kararı, Blockchainin  olağanüstü ölçeklenebilirliğinin, hızının ve özelleştirilebilirliğinin altını çiziyor. Bu ortaklık, sağlam bir teknolojik temelden yararlanmanın ötesinde, Avalanche’ın arkasındaki beyin olan Ava Labs ile daha derin bir işbirliği anlamına geliyor. Republic’in Başkanı Andrew Durgee, bu işbirliğini yönlendiren temel ilkeye işaret etti. Bu amaçla, daha kapsayıcı finansal piyasaları teşvik etme ortak vizyonunu vurguluyor.

Önemli yatırımlar geliyor

Republic Note, yatırım ortamını yeniden şekillendirmeye hazır öncü bir altcoin, kripto varlık olarak ortaya çıkıyor. Dünya çapında bireysel yatırımcıların düşük giriş noktalarından erişebileceği şekilde tasarlanan Republic Note, Republic’in portföyündeki 750’den fazla özel varlıktan elde edilen kârları bir araya getirerek farklılaşıyor. Bu kazançlar daha sonra doğrudan Stablecoin sahiplerine dağıtılmaktadır. Bu yenilikçi yaklaşım, çok çeşitli kişi ve kurumlardan satış öncesi yatırımlarda 30 milyon doların üzerinde güvence sağlayarak büyük ilgi topladı.

Bugün, Bu 42 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

Altcoin ile ortaklık kuran Republic, 2016’dan beri özel yatırım sektörü üzerinde kalıcı bir etki bırakmıştır. Axiom Space, Dapper Labs ve Carta gibi çeşitli özel girişimlerde 3 milyon üyeyi aşan güçlü bir topluluk ve 2,6 milyar doları aşan kolektif yatırımlarla Republic, sürekli olarak sınırları zorlamıştır. Republic Note’un 2018’de piyasaya girmesi, kritik. Zira şirketin yüksek büyüme oranlı şirket yatırımlarına erişimi demokratikleştirme taahhüdünün altını çiziyor.

Citi ile de ortak oldu

Ayrıca, dünyanın önde gelen bankacılık kuruluşu Citi, Singapur Para Otoritesi’nin (MAS) projesi çerçevesinde altcoin Avalanche (AVAX) ile stratejik bir işbirliğine imza attı. Döviz piyasasında yeni teknolojilere öncülük etmek üzere Avalanche’ın altyapısından yararlanan Citi, daha sorunsuz işlemlerin geliştirilmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Yetkililer, proje kapsamında kapalı testlerin yalnızca USD/SGD çifti üzerinde gerçekleştirildiğini söyledi. Ayrıca gelecekte işlem çiftlerinin sayısının artırılmasının planlandığını doğruladı.

AvaLabs kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer haberi Avalanche topluluğu ile paylaşmak üzere X hesabından yaptığı açıklamada, bu işbirliğinin finans sektöründeki teknolojik çözümlerin geliştirilmesindeki önemine dikkat çekti. 2020 yılında piyasaya sürülen altcoin Avalanche, neredeyse anında işlem sonuçlandırma özelliğiyle dikkat çekti. Ayrıca 1.400’den fazla doğrulayıcıdan destek alarak çok sayıda uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Sonuç olarak Avalanche, piyasa değeri ve minimum çevresel etkisiyle öne çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Türklerin Sepetindeki Altcoin’den Dev Şirketlerle Ortaklık!