Analist Gelişmeleri Duyurdu: Bu 3 Oyna Kazan Coin’ini İzleyin!

p2e
p2e
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyna kazan coin projeleri, Blockchain tabanlı play-to-earn (P2E) oyunlarının ivme kazanmasıyla değer kaydetti. Analist Jordan Finneseth son zamanlarda ağında önemli gelişmeler yaşayan 3 P2E oyununu ele aldı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu oyna kazan coin projesinde önemli gelişmeler yaşandı

Ağında gelişmeler yaşanan ilk bir P2E oyunu Blockchain’ler tabanlı ekonomiler yoluyla kazanmalarını sağlayan bir topluluk oluşturmaya odaklanan merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan Yield Guild Games’dir (YGG). DAO, NFT varlıklarının satışı veya burs olarak bilinen kar paylaşım modelinin bir parçası olarak oyunculara kiralanması yoluyla gelir elde eder.

YGG’nin dahil olduğu mevcut oyun ve yatırımlardan bazıları arasında Axie Infinity, Illuvium, Guild of Guardians, Star Atlas, Splinterlands ve The Sandbox yer alıyor. YGG topluluğu için yapılan en son yatırım, Heroes of Mavia’nın tohum turuna 50.000 dolarlık bir yatırım ve oyundaki 330.000 dolarlık NFT arazi varlıkları satın alımıydı. Oyun ve NFT sektörlerinden ortaya çıkan bir diğer trend, topluluk üyelerini oyun yoluyla nasıl para kazanılacağı konusunda eğitmeye odaklanan topluluklardır.

Muhteşem Performans: Bu Play to Earn Altcoin'i Yüzde 15.379 Yaptı!

YGG’ye benzer şekilde, Merit Circle (MC) da oyuncular tarafından ödüller kazanmak için kullanılabilecek toplulukta tutulan varlıklara yatırım yapıyor ve tüm gelirlerin yüzde 30’u DAO’ya yeniden yatırılıyor veya token sahiplerine dağıtılıyor. Proje, akademisyenlerin platformdaki performansını iyileştirmeye yardımcı olmak için eğitim içeriği ve bire bir koçluk oturumları kullanıyor. Bu oyuncular bugüne kadar oynayarak 2 milyon dolardan fazla kazandılar.

2022’de oluşan diğer eğilim, merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve P2E oyunlarının özelliklerini birleştirmeyi amaçlayan projelerin ve yatırım fonlarının geliştirilmesidir.  BlackPool (BPT), bunlara bir örnektir. DAO yapısının geliştirilmesi yoluyla, BlackPool şimdi fon tarafından tutulan tüm NFT varlıklarının token sahipleri topluluğu tarafından yönetilmesine izin vermek için mevcut operasyonunu merkezden uzaklaştırma sürecindedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Gelişmeleri Duyurdu: Bu 3 Oyna Kazan Coin’ini İzleyin!