Analist Gelişmeleri Duyurdu: Bu 3 Oyna Kazan Coin’ini İzleyin!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 22 Ocak 2022
17 görüntülenme
p2e

Oyna kazan coin projeleri, Blockchain tabanlı play-to-earn (P2E) oyunlarının ivme kazanmasıyla değer kaydetti. Analist Jordan Finneseth son zamanlarda ağında önemli gelişmeler yaşayan 3 P2E oyununu ele aldı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu oyna kazan coin projesinde önemli gelişmeler yaşandı

Ağında gelişmeler yaşanan ilk bir P2E oyunu Blockchain’ler tabanlı ekonomiler yoluyla kazanmalarını sağlayan bir topluluk oluşturmaya odaklanan merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan Yield Guild Games’dir (YGG). DAO, NFT varlıklarının satışı veya burs olarak bilinen kar paylaşım modelinin bir parçası olarak oyunculara kiralanması yoluyla gelir elde eder.

YGG’nin dahil olduğu mevcut oyun ve yatırımlardan bazıları arasında Axie Infinity, Illuvium, Guild of Guardians, Star Atlas, Splinterlands ve The Sandbox yer alıyor. YGG topluluğu için yapılan en son yatırım, Heroes of Mavia’nın tohum turuna 50.000 dolarlık bir yatırım ve oyundaki 330.000 dolarlık NFT arazi varlıkları satın alımıydı. Oyun ve NFT sektörlerinden ortaya çıkan bir diğer trend, topluluk üyelerini oyun yoluyla nasıl para kazanılacağı konusunda eğitmeye odaklanan topluluklardır.

Muhteşem Performans: Bu Play to Earn Altcoin'i Yüzde 15.379 Yaptı!

YGG’ye benzer şekilde, Merit Circle (MC) da oyuncular tarafından ödüller kazanmak için kullanılabilecek toplulukta tutulan varlıklara yatırım yapıyor ve tüm gelirlerin yüzde 30’u DAO’ya yeniden yatırılıyor veya token sahiplerine dağıtılıyor. Proje, akademisyenlerin platformdaki performansını iyileştirmeye yardımcı olmak için eğitim içeriği ve bire bir koçluk oturumları kullanıyor. Bu oyuncular bugüne kadar oynayarak 2 milyon dolardan fazla kazandılar.

2022’de oluşan diğer eğilim, merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve P2E oyunlarının özelliklerini birleştirmeyi amaçlayan projelerin ve yatırım fonlarının geliştirilmesidir.  BlackPool (BPT), bunlara bir örnektir. DAO yapısının geliştirilmesi yoluyla, BlackPool şimdi fon tarafından tutulan tüm NFT varlıklarının token sahipleri topluluğu tarafından yönetilmesine izin vermek için mevcut operasyonunu merkezden uzaklaştırma sürecindedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

09012020swmetals 1920x1080
2 Analist: Altın Fiyatı Bu Seviyelere Doğru Düzeltilebilir! Altın fiyatı, enflasyon ve jeopolitik risklerin güvenli liman çekiciliğini desteklemesi ve güçlü talep ve arz risklerinin yönlendirmesiyle kazanç elde etti. Peki, sırada hangi seviyeler olabilir? Bir analist altın fiyatlarında uzun vadeli düşüş beklerken bir diğeri boğaların kontrolü...
Aslı Dinçer 22 Ocak 2022