Reklamı kapat

Kripto Analisti İddialı: Bu 4 Altcoin, 100x Yapmaya Hazır!

Serkan Eser
Serkan Eser 12 Haziran 2021
1 görüntülenme
16313ff31b05a9cc031e396f337beec8

Popüler kripto para analisti Lark Davis, “düşük değerli altcoin mücevherleri” dediği projeleri açıklıyor. Analist, Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) ekosistemlerinde 100 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu söylediği altcoin’leri paylaşıyor.

Lark Davis: Polkadot ve Kusama’nın (KSM) parachainleri başlatıldı!

Popüler trader Lark Davis yeni bir videoda, Polkadot’un test ağı olan Polkadot ve Kusama‘nın (KSM) parachainlerini başlattığını vurguluyor.  Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her iki platformdaki parachainler, uygulamaya özel olan ve aktarma zinciri olarak bilinen ana ağ ile iletişim kuran özel bir Blockchain biçimidir. Parachain’ler, Polkadot ve Kusama akıllı sözleşme işlevselliği üzerine kurulu uygulamalara verilen şeydir. Bu, Polkadot ve Kusama tabanlı projeler için büyük bir şey. İnsanlar şimdi Polkadot ekosisteminden bir parça almakla gerçekten ilgileniyorlar.

Binance'ye Ait Borsaya Soruşturma! İşte Yaşananlar...

Lark Davis, bu 2 altcoin projesine dikkatleri çekiyor

Lark Davis’in bahsettiği ekosistemlerdeki ilk altcoin, Kusama parachain müzayedelerinden önce 100 milyon dolarlık kitle kredisi toplayan merkezi olmayan finans (DeFi) ağı Karura’dır. Karura, bir parachain slot’unu güvenceye almak için daha sonra Kusama ağına yatırılacak olan KSM biçiminde toplamı yükseltti.

Analiste göre, kitle fonlaması döneminde muhtemelen başarılı olacak bir diğer altcoin, Polkadot‘tan Ethereum’a bir köprü olan Moonbeam Network’tür. Moonriver, projenin Kusama versiyonu ve Kusama ile Ethereum arasında bir köprü görevi görüyor. Lark Davis, açıklamalarının devamında yükseliş beklediği diğer kripto para birimlerini sıralıyor.

Ünlü Milyarderin Para Akıttığı Altcoin, Yeni Ortaklığa İmza Attı!

Lark Davis: Bu 2 altcoin projesi de iddialı görünüyor!

Merkezi olmayan sigorta projesi Bridge Mutual Insurance (BMI), Lark Davis’in uzun vadeli oyunlarından biri. Analist, BMI’nin birlikte çalışabilirlik için çabaladığını ve kripto piyasasının çok düşük değerli bir sektöründe faaliyet gösterdiğini belirtiyor. Buna ek olarak, BMI ana projesini yakında başlatıyor ve Lark Davis, altcoin’in “bir sonraki büyük sigorta oyuncusu olabileceğini” belirtiyor. Sırada, Uniswap’ta (UNI) yeni başlatılan zincirler arası otomatik piyasa yapıcısı Demodyfi (DMOD) var. 

Analiste göre, bu proıje Uniswap benzeri bir protokol, ancak Polkadot tabanlı köprü olan ve daha önce bahsedilen Moonbeam üzerine inşa edildi. Lark Davis’e göre, Demodyfi, hem Ethereum hem de Polkadot tabanlı likiditeye erişmeyi hedeflediği için piyasadaki likiditenin çoğunu ele geçirmek için kendisini iyi konumlandırıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Altcoin Kıyameti Mi Geliyor? İşte 5 Seviyeyi Bilen Analistten Sıcak Tahminler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

1DC08612 291D 4F2B 8A32 5A0BC0EFC87D
Bu Hafta Sonu Başka Bir Bitcoin ve Altcoin Çöküşü Olabilir Mi? Uzmanlara göre, Bitcoin ve altcoin piyasası için hafta sonu yaşanan çöküş biraz normal bir olay. Bitcoin genellikle bu duruma öncülük etti ve son birkaç ay içinde Cumartesi ve Pazar günleri arasında düzeltmelerin ortaya çıktığı birkaç olay oldu. Spekülasyonlar,...
Serkan Eser 12 Haziran 2021