Analist Bitcoin, MATIC ve NFT’ler İçin Büyük Haberleri Duyurdu!

india asia microphone mic
india asia microphone mic
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler Youtube analisti Lark Davis, kripto paraların piyasadaki konumunu iyileştirebilecek ve fiyat hareketini değiştirebilecek Bitcoin (BTC), Polygon (MATIC) ve NFT’lere dair temel analizlerini paylaşıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Bitcoin (BTC) haberleri

Mortgage kredisi veren Milo, Bitcoin sahiplerinin dolar ve mevduat olmadan gayrimenkul satın almasına izin verecek. Bu hamleyle, kullanıcıların doğrudan Bitcoin harcayabilmesi hedefleniyor. Bitcoin, fiat paraya çevirmeye gerek kalmadan teminat olarak kullanabilecek.

Bir diğer gelişmede, yonga üreticisi Intel, enerji açısından verimli bir Bitcoin madencilik çipi ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Bu, Bitcoin madenciliğinde daha az güce ihtiyaç duyulacak ultra düşük voltajlı bir Bitcoin madencilik çipidir.

Polygon (MATIC) haberleri

Polygon (MATIC) haberlerine geçelim: Polygon EIP1559’u etkinleştirdi. Yükseltmenin her yıl toplam MATIC arzının 0,27’sini yakacağı tahmin ediliyor, bu şu anlık büyük bir miktar değil ama yakım hala devam ediyor. MATIC’in arzı, Polygon’un benimsenme oranları arttıkça yavaş yavaş düşüyor, tahmini %0,27’nin her yıl toplam arzın %0,5’ine veya belki de %1’ine çıktığını görebiliriz.

NFT haberleri

Son haberler NFT’lerle ilgili. NFT platformu OpenSea, aylık 3.5 milyar dolarlık rekor hacme ulaştı. OpenSea bir milyon aktif kullanıcı cüzdanını geçti. Kullanıcılar, gas ücretlerin yüksek bedel ödemek zorunda kalmadan NFT ticareti yapabiliyor.

Diğer gelişmede, Coinbase NFT pazarı, MasterCard ödemelerini destekleyecek. Zorlukları ortadan kaldırarak NFT’leri daha da yaygınlaştırmaya çalışıyorlar. İnsanların sadece gelip kredi kartlarını geçirmeleri yeterli olacak. Bu on yılda gerçekleşen NFT’lerin büyük ölçüde benimsenmesi var.

Bir diğer gelişmede, Animoca Brands, Solana üzerine kurulan Burnt Finance adlı NFT platformu için 8 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Bitcoin, MATIC ve NFT’ler İçin Büyük Haberleri Duyurdu!