Usta Analistten AVAX, FET ve BEAM Hedefleri: İkisi Ralli Yapacak!

Usta Analistten AVAX, FET ve BEAM Hedefleri: İkisi Ralli Yapacak!
Usta Analistten AVAX, FET ve BEAM Hedefleri: İkisi Ralli Yapacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası haftaya sert düşüşle giriş yaptı. Ancak, yeniden yükseliş eğilimi göstermeye başladı. Bu ortamda geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, akıllı sözleşme protokolü Avalanche (AVAX) ve yapay zeka (AI) odaklı altcoin Fetch.ai (FET) için daha fazla ralli öngörüyor. Bunun yanında analist, BEAM için beklentilerini açıklıyor.

Analist AVAX’ın rallisinin devam edeceğini tahmin ediyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadan bazı tokenler ön plana çıkıyor. Bunlardan birisi de hiç şüphesiz güçlü yükselişiyle dikkatleri çeken Avalanche (AVAX) oldu. Bununla birlikte AVAX’ın rallisi son günlerde kesintiye uğradı. Ancak, Altcoin Sherpa takma isimli popüler analist, Avalanche’ın rallisinin henüz bitmediğini söylüyor. Analist, AVAX’ın haftalık grafikte 39 dolarlık direncini kırdığını gösteren bir grafik paylaşıyor. Buradan hareketle analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

AVAX: Bunun neden bu kadar sert hareket ettiğini bilmiyorum. Ancak mevcut tüm yeni katman-1’lerin / katman-2’lerin ortasında bunu görmek oldukça inanılmaz. AVAX bu çalışma sırasında parlak yeni Blockchain’lerin çoğundan daha iyi performans gösterdi. Bence sırada 55 ve 60 dolarlar var.

AVAX
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında AVAX günlük bazda %0,93 kayıpla 39,31 dolardan işlem görüyordu. Değerindeydi. Bununla birlikte AVAX aylık grafiğinde %802in üzerinde kazanç kaydetti.

Analist, FET için 0.90 dolar bir ralli öngörüyor

Altcoin Sherpa, daha sonra merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai’ye bakıyor. Analist, FET’in de yükselişte olduğunu söylüyor. Analiste göre FET, mevcut fiyatlardan %40’ın üzerinde yükselme potansiyeline sahip. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

FET: şu anki seviye ilginç ama ben yine de buralarda alım yapmayacağım. Dürüst olmak gerekirse hala bu döngü için ana yapay zeka oyunumu arıyorum. Başka çantalarım ve anlatılarım var ama bu değil (henüz). Dürüst olmak gerekirse orta vadede 0,90 dolar muhtemel görünüyor.

AVAX
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında FET, günlük bazda %8,8 kazançla 0,72 dolarda dolardan işlem görüyordu. Dolayısıyla token analistin hedefine doğru ilerliyor gibi görünüyor.

Altcoin Sherpa, BEAM için şimdilik beklemeyi tercih ediyor!

Analistin radarındaki son altcoin, Blockchain tabanlı oyun ağı Beam’in (BEAM) yerel varlığı. Altcoin Sherpa, altcoine ilgi göstermeden önce BEAM’in biraz daha düşmesini beklediğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

BEAM: Yakında girmek isteyenler için güzel bir geri çekilme. BEAM’in genel olarak Web3 oyunları için harika bir endeks olduğunu düşünüyorum. Bir çantam var ve bir süre elimde tutacağım. Bence 0,016 dolarlık alan ilginç….0,50 Fibonacci seviyesi tüm hareketin. Oraya bakıyor olacağım.

AVAX
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında BEAM, günlük bazda %2,5 artışla 0,0893 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında token aylık grafiğinde %104 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Analistten AVAX, FET ve BEAM Hedefleri: İkisi Ralli Yapacak!