Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Büyük Uyarı: Çöküş Bitmedi!

index
index
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Efsanevi trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in mevcut fiyat hareketine ilişkin görüşünü paylaşarak, en büyük kripto para biriminin, sonsuz küçük ticaret hacmi nedeniyle düzeltmenin dibine henüz ulaşmadığını öne sürdü. Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak analistin görüşlerini aktarıyoruz…

Peter Brandt: Bitcoin dibe ulaşmadı!

Bitcoin hakkında doğru tahminleri bulunan uzman Peter Brandt, geçtiğimiz ay 69.000 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra düşüş yaşayan öncü kripto para birimi hakkında yorumlarını paylaştı. Brandt’e göre “yavaş kanama, boğaların piyasanın kontrolünü yeniden ele geçirmesinden önce daha fazla acı çekebileceklerini gösteriyor.” Brandt, önemli dip noktalarının, güçlü satış hacmiyle karakterize edilen panik satışıyla gerçekleştiğini belirtiyor.

Zincir üstü analist Willy Woo, güçlü bir sahiplik duygusuna işaret ederek, herhangi bir satış belirtisi olmadığını söylüyor. Piyasanın şu anda konsolidasyon aşamasında olduğunu iddia ediyor. Takipçilerinden birine yanıt olarak Brandt, büyük satışların mutlaka bir boğa piyasası döngüsünün ortasında gerçekleşmesi gerekmediğini kabul etti, ancak yükseliş durumlarında genişletilmiş hacim görmeyi bekliyor. Bu ayın başlarında deneyimli grafik uzmanı, trader’ları düşüş eğilimi gösteren çift tepe oluşumuna dikkat etmeye çağırdı ancak aynı zamanda formasyonun henüz teyit edilmediğini de belirtti.

Bitcoin yılın son ayına büyük bir satışla başladı. En büyük kripto para birimi 42.000 dolara kadar düştü ve ardından boğaların 50.000 dolar seviyesini geri kazanamamasıyla birlikte belirli bir aralığa oturdu. En büyük kripto para şu anda büyük spot piyasada 46.419 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Büyük Uyarı: Çöküş Bitmedi!