Balinalar, RNDR Coin ve Bu 6 Kriptoyu Biriktiriyor!

Balinalar, RNDR Coin ve Bu 6 Kriptoyu Biriktiriyor!
Balinalar, RNDR Coin ve Bu 6 Kriptoyu Biriktiriyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, balina birikimi, artan bireysel yatırımcı katılımı ve yapay zeka alanındaki yenilikçi projelerin birleşimiyle körüklenen faaliyetlerle dolup taşıyor. Altcoin Buzz’a göre, RNDR coin gibi birkaç altcoin büyük yatırımcıların dikkatini çekiyor ve bu da ufukta potansiyel bir boğa koşusuna işaret ediyor.

XRP’de balina faaliyetine dikkat

Ripple’ın yerel token’ı XRP, bu yeni keşfedilen yükseliş hissiyatında öncü olarak ortaya çıktı. Genellikle 1 milyon ile 10 milyon arasında XRP tutan balina adresleri, geçtiğimiz hafta toplu olarak 90 milyondan fazla token satın alarak bir satın alma çılgınlığı yaşadı. Bu, bu yüksek hacimli oyuncuların yaklaşık 48 milyon dolarlık yatırım yaptığı anlamına geliyor; bu, tarihsel olarak piyasadaki toparlanmalardan ve yükselişlerden önce gelen bir trend.

Bitcoin, Ethereum Düşerken O 4 Altcoin Yükseldi!

Bireysel yatırımcılar da partiye katılıyor ve XRP ağındaki aktif adreslerin sayısı geçtiğimiz hafta %28,8 oranında önemli bir artış gösterdi. Hem balinalardan hem de perakende katılımcılarından gelen bu artan iyimserlik, XRP’yi daha da yukarı taşıyabilir. Şu anda 54 sent civarında işlem gören XRP, potansiyel fiyat artışının umut verici işaretlerini gösteriyor.

Tellor, balinaların odağında

Merkezi olmayan bir oracle ağı olan Tellor (TRB), meteorik bir yükseliş yaşayan başka bir altcoin. Piyasa değeri Mayıs başında neredeyse iki katına çıktı ve 7 Mayıs itibarıyla şaşırtıcı bir şekilde 247 milyon dolara ulaştı. Bu büyüme, TRB çevresindeki balina aktivitesinde dikkate değer bir artışla örtüşüyor. 6 Mayıs’ta balina işlemlerinde ve aktif adreslerde önemli bir artış gözlemlendi, bu da bu büyük yatırımcıların ilgisinin arttığını gösteriyor.

3 Balina, 60'tan Fazla Altcoin ile İşlem Yaptı: İşte Sonuç!

Bazı analistler bu hızlı büyümenin ortasında kar elde etmeyi bekliyor. Bunun için, TRB’ye yönelik genel algı yükselişini sürdürüyor. Teknik analiz TRB fiyatının yükseliş eğilimini sürdüreceğini gösteriyor. Son fiyat hareketinde daha yüksek diplerin oluşması, dikkat çekiyor. Zira %35’in üzerinde potansiyel bir artışa işaret ederek TRB’yi 261 doların üzerine geri itiyor.

RNDR coin gibi yapay zeka coinleri satın alınmakta

XRP ve TRB’nin ötesinde yapay zekaya (AI) odaklanan diğer altcoinler de önemli kazanımlar elde ediyor. Örneğin Render, son yedi gün içinde %50’nin üzerinde hızla arttı. Benzer şekilde, Singular ve Fetch.ai (FET) ve DeepBrain Chain (DBC) gibi AI tokenlerı, uçtu. Özellikle %17 ile %23 arasında etkileyici bir büyüme gösterdi. Böylece, daha geniş kripto para birimi piyasasından önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi.

Dev Balinalar, RNDR Coin ve Bu 2'sini Borsalardan Çekiyor!

Yapay zeka destekli altcoinlerdeki bu artış, yapay zeka sektörünün kendi içindeki olumlu gelişmelerle uyumlu. Yatırımcıların heyecanı yüksek. Özellikle de çip üreticisi devi Nvidia’nın ilk çeyrek kazançlarını 22 Mayıs’ta açıklaması beklenmekte. Nvidia’nın güçlü performansı, yapay zeka ile ilgili kripto paralardaki yükselişi daha da artırma potansiyeli taşıyor.

Balina birikimi, artan perakende katılımı ve gelişen yapay zeka sektörünün birleşik güçleri kritik. Uzmanlara göre bu maddeler, kripto para piyasası için yükselişli bir tablo çiziyor. XRP, Tellor ve AI odaklı altcoinler, yakın gelecekte önemli fiyat artışları potansiyeliyle yükselişe öncülük ediyor. Ancak Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, her yatırımda olduğu gibi dikkatli olunması tavsiye edilmekte. Yatırımcılar, sürekli gelişen kripto ortamında kapsamlı bir araştırma yapmalı. Ayrıca iyi çeşitli bir portföy sürdürmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar, RNDR Coin ve Bu 6 Kriptoyu Biriktiriyor!