Base Ağındaki Coinler Nasıl Alınır? BASE Ağında 100x Yapacak Meme Coinler Hangileri?

Base Ağındaki Coinler Nasıl Alınır? BASE Ağında 100x Yapacak Meme Coinler Hangileri?
Base Ağındaki Coinler Nasıl Alınır? BASE Ağında 100x Yapacak Meme Coinler Hangileri?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase’in omurgasını oluşturduğu Base Ağı, özellikle yeni çıkan meme coinler için sektörde en çok konuşulan blok zinciri ağları arasında yer alıyor.

Ethereum üzerine inşa edilmiş ucuz bir katman-2 çözümü olan Base, desteklediği birçok finansal ve sosyal medya uygulaması nedeniyle çok hızlı bir şekilde popüler hale geldi. Base’in Coinbase’e yalnızca bir çeyrekte 56 milyon dolar kazandırması, önemli bir gelir kaynağı olduğunu gösteriyor.

Öte yandan Base, dApp’ler veya blok zincirini kullanarak herhangi bir şey oluşturmak isteyen geliştiriciler için mükemmel bir seçim olarak konumlandırılıyor.

Verimli blok zinciri platformlarına yönelik artan talep Base’in başarısıyla da kanıtlanıyor. Base, sağlam altyapısı ve yüksek gelir performansı sayesinde yeni girişimleri desteklemeye ve kripto sektörünü ileriye taşımaya hazır gibi görünüyor.

Bu başarı yalnızca Base’in yeteneklerini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda platformda ortaya çıkacak diğer heyecan verici fikirlerin de önünü açıyor. Özellikle Base Dawgz (DAWGZ), kripto yatırımcıları arasında hızla popüler hale gelerek öne çıkıyor.

Base Ağına Yeni Katılan Base Dawgz (DAWGZ), 100x Potansiyeli ile Yatırımcıları Çekiyor

Yeni meme coin Base Dawgz (DAWGZ) hızlı bir ön satış gerçekleştiriyor. Base Dawgz token satın alanların hızla sayısının artması toplanan fonu 830 milyon doların üzerine çıkardı.

Base zinciri üzerine inşa edilen ve ünlü köpek temalı meme coin trendinden faydalanan bu erken başarı, dijital varlığa olan büyük talebi gösteriyor. Erkenden Base Dawgz token satın almak isteyenler 0,00479 dolardan tokeni elde edebiliyor.

Base üzerinde barındırılıyor olması Base Dawgz’ın en önemli satış özelliği. Coinbase borsasının arkasındaki kişiler tarafından geliştirilen bu blok zinciri, 2024’ün en hızlı genişleyen kripto para merkezlerinden biri oldu.  Brett ve Toshi, şimdiye kadar piyasaya sürülen en popüler Base meme coinlerinden ikisi. Çok zincirli yapısıyla Base Dawgz bu rakiplerini geçmeyi hedefliyor.

Sonraki her aşamanın yüzde 5’lik bir fiyat artışı getirmesi bekleniyor. Yatırımcıların Base Dawgz token satın almak için kullanabileceği kripto para birimlerinden bazıları ETH, SOL, BNB, AVAX ve USDT.

Tüm bunlar, geliştirme ekibinin meme coin’ini mümkün olduğunca merkeziyetsiz (ve sınırsız) hale getirme vizyonunun bir parçası.

En İyi Köpek Temalı Meme Coinler Arasına Giriş

DAWGZ, sınırlı bir arza sahip olduğundan (ve ekip tahsisi olmadığından), yeni piyasaya sürülen diğer meme coinlerin yaşadığı bazı tuzaklardan da kaçınıyor.

Base Dawgz’ın whitepaper’ında belirtildiği üzere, token arzının tam yüzde 20’si, ön satış sona erdiğinde planlanan DEX listelemeleri için likidite sağlamak üzere ayrıldı. Bir diğer yüzde 20’lik kısım ise stake ödülleri için kullanılacak. Ancak bu ödül programının nasıl işleyeceğine ilişkin spesifik ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Öte yandan satış öncesi dönemde, bir sonraki fiyat artışına kadar altı günlük bir geri sayım var. Bugün bu aşama sona eriyor ve fiyat artışı bekleniyor.

Base Dawgz’ın maskotu, en iyi on meme coinden yedisinin köpek olduğu düşünüldüğünde bir hit olmaya aday görülüyor.

Zincirler Arası Geçiş Yapan Meme Coin

Base Dawgz token satın alanlar için birçok cazip özelikler sunuluyor. “Paylaş-Kazan”, kullanıcıların sadece sosyal medyada DAWGZ ile bağlantılı içerik yayınlayarak ödül kazanmalarını sağlıyor. Bu sistem kullanıldığında puanlar DAWGZ tokenleri ile değiştirilebiliyor.

Erişilebilirliği ve kullanıcı tabanı, çoklu zincir birlikte çalışabilirliği olarak bilinen farklı blok zincirleri arasında çalışma kapasitesi ile artırılmış durumda.

Tecrübeli Analist: Bitcoin’in Hamlesiyle Bu 4 Altcoin Fırlayabilir!

DAWGZ’ın birincil zinciri Base olsa da token birden fazla blok zinciri ağında çalışacak şekilde tasarlandı. Bu özellik sayesinde, token sahipleri varlıklarını Avalanche, BNB Chain, Ethereum ve Solana gibi ağlar arasında kolayca taşıyabiliyor.

Dolayısıyla, diğer meme coinleri yalnızca bir zincirle sınırlı kalırken, Base Dawgz kendisini zincirler arası bir token olarak konumlandırıyor.

Öte yandan birlikte çalışabilirlik ve Base Dawgz’ın planlanan stake etme planı sayesinde token sahipleri tokenlerinden kâr payı elde etmek için yeterli fırsata sahip olacak.

Base Dawgz Tokenin Organik Büyümesi Kullanıcılara Token Kazandırmasıyla Destekleniyor

“Be Social for Airdrop” ve benzeri etkileşim artırıcı kampanyalar Base Dawgz’u ön plana çıkarma potansiyeline sahip. Yatırımcılar, bu paylaş-kazan kampanyası aracılığıyla Base Dawgz meme’lerinin oluşturulması ve sosyal medya platformlarında paylaşılması yoluyla yaratıcılıklarını ifade etmeye teşvik ediliyor.

Paylaşım sonrası etkileşim, ön satış sona erdiğinde kazanılan DAWGZ token sayısıyla doğrudan ilişkili oluyor.

Ayrıca kullanıcılara davetiye linki oluşturup onun üzerinden komisyon kazanma şansı da sunuluyor. Örneğin, oluşturulan link üzerinden biri Base Dawgz token satın aldığında o kişinin satın aldığı miktarın yüzde 10’u link gönderen kullanıcıya veriliyor. İnsanlar şimdiden bu türünün tek örneği kampanya hakkında konuşuyor.

Geliştiriciler, topluluğu güncel tutmak için bir Telegram kanalı açtı ve Base Dawgz’ın Twitter akışı şimdiden ilgi görmeye başladı. Genişleyen çevrim içi varlığı ve Base’teki meme coinleri çevreleyen heyecan dolu hikâye DAWGZ’ın 100x yapması için tüm bileşenleri içeriyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Base Ağındaki Coinler Nasıl Alınır? BASE Ağında 100x Yapacak Meme Coinler Hangileri?