Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!
Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, bir açıklama yaptı. Özellikle, kullanıcılara kripto varlıklarını güçlendirmek için yeni fırsatlar sunmakta. Bu amaçla, yeni bir dizi İkili Yatırım (Dual Investment) ürününü tanıttı. Buna ek olarak Binance Vadeli İşlemler, 50x’e kadar kaldıraçla yeni bir listeleme gerçekleştirdi. Zira, USDⓈ-M SLP kalıcı vadeli işlem sözleşmesini tanıtmaya hazırlık yapıyor. Gelin kripto para dünyasındaki bu heyecan verici gelişmeleri inceleyelim…

Binance, ikili yatırım ürünlerini tanıttı

Binance, kripto para meraklıları için yatırım deneyimini geliştiriyor. Bunun için yeni bir İkili Yatırım ürünleri grubunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu İkili Yatırım ürünleri, güncel Hedef Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihleri ile birlikte geliyor. Ayrıca kullanıcılara seçtikleri kripto para birimleriyle Düşük Alım veya Yüksek Satım esnekliği sunmakta.  İkili Yatırım ürünlerinin öne çıkan özellikleri şunlar:

  • İlk Gelene İlk Hizmet Esasına Göre Abonelik: Bu İkili Yatırım ürünleri için abonelik formatı kritik. Zira ilk gelene ilk hizmet esasına göre çalışır. Yerinizi garantilemek için hemen harekete geçmeniz çok önemlidir.
  • Güncellenmiş Hedef Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihleri: Binance, hem Yüksek Satış hem de Düşük Alış opsiyonları için kapsamlı bir Hedef Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihleri listesi sunar. Bu, kullanıcılara hedeflerine ve piyasa beklentilerine uygun yatırım stratejisini seçme özgürlüğü verir.
  • İkili Yatırımla Ödüller Kazanın: Yatırımcılar, Dual Investment aracılığıyla çeşitli popüler kripto para birimlerinde ödüllerin tadını çıkarabilirler. İster kripto varlıklarınızda yüksek ödüller biriktirmek ister gelecekte daha düşük fiyatlarla kripto para satın almak isteyin, Dual Investment ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bu hizmette BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE ve LTC kullanılmakta.

SLP için vadeli işlem sözleşmesi piyasaya giriyor

İkili Yatırım ürünlerine ek olarak Binance Futures’tan açıklama geldi. Futures, 31 Ekim 2023 tarihinde TSİ 17:30’da USDⓈ-M SLP kalıcı vadeli işlem sözleşmesini piyasaya sürecek. Bu Smooth Love Potion (SLP) sözleşmesi, kullanıcılara 50x’e kadar kaldıraç ile önemli kaldıraç potansiyeli sunmakta. Borsanın piyasa riski koşullarına bağlı olarak fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve sürdürme teminatı gereklilikleri dahil olmak üzere sözleşme özelliklerinde ayarlamalar yapabileceğini akılda tutmak çok önemlidir.

Binance’ten ENJ, ONE ve 8 Coin İçin Duyuru: Fiyat Sıçradı!

Binance, sürekli gelişen kripto varlıklar dünyasında hem acemi hem de deneyimli yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Genellikle, çok çeşitli kripto para yatırım seçenekleri sunmaya devam ediyor. Ancak, kripto para piyasasındaki tüm yatırımlarda olduğu gibi, kullanıcıların bu tekliflere katılmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmaları ve risk toleranslarını göz önünde bulundurmaları önemlidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!