Bitcoin, XRP ve ETH İçin Haftanın Seviyeleri Belli Oldu!

ethereum 3818348 1280 1
ethereum 3818348 1280 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı şu anda 12 Mayıs’tan 22 Haziran’a kadar %50 düzeltici hareketten önceki seviyelerde işlem görüyor. Ethereum fiyatı da en çok aranan boğa formasyonlarından birini, yutan boğa formasyonunu oluştururken, aynı zamanda bir İdeal Boğa Ichimoku Breakout girişini tamamlamaya çalışıyor. Sonunda XRP fiyatı, emsallerinin performansını yakalayabilecek ve Mart ayından bu yana ilk büyük yükselişini yaşayacak bir konumda. 8 yıllık tecrübeli kripto analisti Jonathan Morgan’a göre Ekim’in ikinci haftasında bu seviyeler takip edilebilir..

Bitcoin fiyatı, ATH seviyesinden %15’ten az uzakta

Bitcoin fiyatı, 4 Ekim’de Bulut üzerinde önemli bir yükseliş patlamasıyla başlayan rallisine devam ediyor. Ekim ayının başından bu yana, Bitcoin %30 değer kazandı. Önemli ralliye ek olarak, son zamanlardaki tüm gizli düşüş farklılıklarını geçersiz kılarak, sürekli bir hareketi doğruladı. Momentum devam ederse, analiste göre yeni ATH seviyelerine ulaşmasının önünde bir engel yok…

Teknik kısımda, analiste göre 20 Ekim civarında, bir sonraki Kumo Twist’in ortaya çıkardığı bir duraklama dönemi olabilir. Bitcoin 20 Ekim tarihine yakın aynı ivmeyle yükselmeye devam ederse, Bitcoin fiyatı hızlı bir düzeltici hareket ve Tenkan-Sen veya Kijun-Sen’e geri dönüş yaşayabilir. Bu kabaca %15 ile %33 arasında bir düşüşü temsil ediyor. Ancak analist, bu geri çekilmenin muhtemelen düzenli ve hızlı bir düzeltici hareket olacağını belirtiyor. Kısa vadeli destek için 52.000 dolar seviyesinde Tenkan-Sen takip edilebilir.

Etheruem fiyatı, 6.200 dolar hedefli yakın bir yükseliş eğiliminin onayına yaklaşıyor

Ethereum fiyatı şu anda nadir ve ezici bir şekilde yükseliş eğilimi gösteriyor. İlk olarak, İdeal Boğa Ichimoku Breakout girişi tamamlandı ve Ethereum günlük mum çubuğunu 3.580 dolar veya üzerinde kapatabilirse formasyon onaylanacak. İkincisi, mum formasyonunun kendisi, yükselişi işaretleri veren bir mum grafiğidir. Ayrıca, Japon teknik analizindeki en güçlü yükseliş mum formasyonlarından biridir. Bu iki koşulun aynı anda gerçekleşmesi bile nadirdir ve önümüzdeki birkaç ticaret gününde patlayıcı bir hareketin başlangıcını temsil edebilir.

Ancak boğalar yoğun tünel odağından kaçınmalıdır. Ethereum fiyat hareketi ne kadar yükselişte olursa olsun, mevcut durum mükemmel bir boğa tuzağı olacaktır. RSI, herhangi bir aşağı yönlü baskıya önemli ölçüde ağırlık sağlayan bir konumda kalabilir. O zaman alıcılar, analiste göre kalan düşüş uyarı sinyallerini ortadan kaldırmak için kopuşu onaylamalı ve daha yüksek seviyelerin devamını getirmelidir.

XRP sonunda yükseliş eğilimine yaklaşıyor

Ripple (XRP) fiyatı, şüphesiz bu makalede tartışılan üç kripto para biriminin gerisinde kaldı. Bitcoin ilk ralliydi, şimdi Ethereum bir sonraki olmaya hazırlanıyor ve sonunda XRP’nin günü olabilir. Günlük Ichimoku grafiğinde, XRP’nin Bulutun üzerinde (1,19 dolar) yakın olan bir İdeal Boğa Ichimoku Breakout girişini onaylaması için yalnızca bir koşul daha var. Buradan XRP, analiste göre 2,50 ila 3,00 dolar değer alanlarında yeni üç yılın en yüksek seviyelerine çıkmak için iyi bir konumda olacak.

Bitcoin, XRP ve ETH İçin Haftanın Seviyeleri!

XRP boğalarına gelince, analiste göre özellikle 0,93 doların altındaki herhangi bir günlük kapanışta meydana gelebilecek herhangi bir yoğun zayıflığı izlemelidir. 0,93 dolar veya altındaki bir kapanış, Chikou Yayılımını ve mevcut kapanışı Bulut’un altına konumlandıracak ve İdeal Boğa Ichimoku Koparışı – İdeal Ayı Ichimoku Koparışı’nın tersini yaratacaktır. Bu gerçekleşirse, analiste göre XRP fiyatının 0,50 dolar altındaki seviyelere ulaşması beklenebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin, XRP ve ETH İçin Haftanın Seviyeleri Belli Oldu!

Yorumlar kapalı.