Santiment: Bu 2 Altcoin Traderlardan Büyük İlgi Görüyor!

Santiment: Bu 2 Altcoin Traderlardan Büyük İlgi Görüyor!
Santiment: Bu 2 Altcoin Traderlardan Büyük İlgi Görüyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, halving sonrası iyimserlik nedeniyle patlama yaşamasa da yükseldi. Şimdi yatırımcıları yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasını bekliyor. Bitcoin’in yükselişi, spekülatif yatırımcılar için popüler seçenekler olan meme coin’leri de hareket geçirdi. Ayrıca, DeFi alanından bazı tokenlerde oynaklığı tetikledi. Bu atmosferde analitik platformu Santiment, projektörleri 2 altcoin projesini çevirdi.

Kârlar daha spekülatif kripto paralara yeniden dağılıyor!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin, halving sonrası güç kazanmak için mücadele ediyor. Lider kripto para gün içinde 67.200 dolara doğru bir hamle yaptı. Ancak, daha sonra biraz irtifa kaybetti. Şimdi, moral toplayarak 70.000 dolar seviyesini geri kazanmayı hedefliyor. Uzmanlara göre, bu da onu önümüzdeki haftalarda ATH seviyesine çıkması için kapıları açacak. Heyecana ek olarak, tipik olarak önemli satıcılar olan Bitcoin madencileri, madencilik zorluğundaki artışa rağmen satış yapmaktan belirgin bir şekilde imtina ediyor.

Bitcoin 66 bin dolarlık desteğini korurken, altcoin piyasalarında Solana ve XRP’deki kayda değer hareketler göze çarpıyor. Bu gelişmelerin ortasında piyasa istihbarat platformu Santiment, kripto para piyasasındaki değişen dinamikleri, özellikle de kısa vadeli Bitcoin yatırımcılarının meme coinler de dahil olmak üzere daha spekülatif altcoinlere yönelme eğilimini vurguladı. Bu bağlamda Santiment, şu açıklamayı yaptı:

Bitcoin’in 67 bin doların üzerine geri dönmesi, kârların daha spekülatif kripto para varlıklarına yeniden dağılmaya devam etmesini sağladığından altcoin piyasaları yükselişte. Santimentfeed’in gösterge tablosuna göre, tartışmalarda en yüksek artışı alan tokenlar şunlar.

Santiment: Bu 2 altcoin traderların ilgisini çekiyor!

Popcat (POPCAT): Yükselen yıldız!

Solana merkezli bir proje olan POPCAT, son dönemde meme coin’leri içinden spekülatif yatırımcılar arasında göze çarpan bir favori olarak ortaya çıktı. Piyasa verileri, son 24 saat içinde POPCAT’in fiyatında %30’luk önemli bir artış olduğunu gösteriyor. Token, halihazırda 0,45 sent civarında seyrediyor.

Küçük ölçekli statüsüne rağmen POPCAT, yaklaşık 457 milyon dolarlık etkileyici bir tam seyreltilmiş değerlemeye (FDV) ve yaklaşık 151 milyon dolarlık güçlü bir 24 saatlik işlem hacmine sahip. Son fiyat artışı, tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden ziyaret etme umutlarını yeniden canlandırdı. Bu yüzden, önümüzdeki haftalarda daha fazla fiyat keşfi için beklenti arttı.

Altcoin

Amp (AMP): DeFi tabanlı altcoin dalgalanma görüyor

DeFi tabanlı altcoin kategorisinde Amp, özellikle işlem hacmindeki kayda değer artış nedeniyle büyük ilgi topladı. Son verilere göre AMP, günlük işlem hacminde yüzde 67’lik kayda değer bir artışa tanık oldu. Böylece, altcoin işlem hacmi yaklaşık 26 milyon dolara ulaştı. Piyasa değeri yaklaşık 340 milyon dolar olan bu küçük sermayeli altcoin, son yedi gün içinde yüzde 20’lik övgüye değer bir değer artışına tanık oldu. AMP, yazı sırasında yaklaşık 0,008036 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Santiment: Bu 2 Altcoin Traderlardan Büyük İlgi Görüyor!