Analist Çıldırdı: Bu 2 Gizli Cevher Altcoin, 100x Yolunda!

4f785c251d28735241b41102fd3ed295
4f785c251d28735241b41102fd3ed295
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takip edilen K Crypto kanalı analisti, “100x” başlığı altında, az bilinen ve düşük değerli 2 altcoin projesini paylaştı. Analiste göre projeler DeFi ve DEX sektörlerinde önemli bir açığı kapatıyor. Ayrıca yatırımcıların verimimi arttırabilecek birçok araca sahipler. Synapse Network (SNP) ile başlayalım…

Synapse Network (SNP): Cross-chain yatırım ekosistemi

Listede ilk sırada, yatırımcılar ve mükemmel projeler arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan tamamen işlevsel bir çözüm olan Synapse Network (SNP) yer alıyor. Synapse mainnet, Binance Smart Chain ile cross-chain takas desteği sağlamak üzere 29 Ağustos Pazar günü başlatıldı. K Crypto analistine göre proje, Blockchain teknolojisine dayalı ilk cross-chain yatırım ekosistemini geliştiriyor. Ek olarak, 5 cross-chain ürünü daha platforma eklenecek:

Kripto para birimi sektörü için cross-chain bir DEX ve DeFi pazarı, bir chain agnostic launchpad ve yeni başlayanlar ve girişimciler için bir hızlandırıcı ve kuluçka makinesi (incubator ) dahil olmak üzere beş cross-chain ürün sunacak.

Bu 3 Unutulmuş Altcoin, Top 10 Blockchain'e Liderlik Ediyor!

Bu arada analist, Black Dragon, Dutch Crypto Investors, Moonwhale, Chainlink, OIG, ICO HUB, Crypto Weekly, Minted Lab ve CSP DAO gibi büyük isimleri içeren mevcut ortaklarla girişim sermayesi ve topluluk finansmanı turlarından yaklaşık 2.000.000 dolar topladığını belirtiyor. Sırada bir verim aracı Popsicle Finance (ICE) var.

Altcoin ICE, sermaye verimliliği için tercih edilebilir

Popsicle Finance, Likidite Sağlayıcıları için multi-chain bir getiri optimizasyon platformudur. K Crypto analistine göre:

Popsicle Finance, sermaye verimliliğini artırmak ve kullanıcılarına likidite havuzlarına dağıtmak istediğiniz kriptolar üzerinde otomatik olarak mümkün olan en yüksek verimi sağlamak için birden fazla chain’de likiditeyi yönetecek.

Fiyat Tahmini: BTC, ADA, XRP, SOL ve 6 Altcoin

Ayrıca, yatırımcılar ve topluluk için bunlar söylendi:

Şu anda kullanıcıların likidite sağlamayı seçebilecekleri çok sayıda AMM var, ancak aynı zamanda kullanıcılar sahip oldukları likidite miktarını birçok farklı platforma bölmek isterlerse birçok zor sorunla karşılaşacaklar. Bu nedenle Popsicle, kolaylık sağlamak ve gas ücretlerinden tasarruf etmek için kullanıcıların yalnızca birkaç işlemle hızlı likidite sağlamasına yardımcı olacak.

ICE, maksimum 69 milyon arz ile Popsicle Finance’in yerel token’idir. Yazının yazıldığı sıralarda 14.88 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Çıldırdı: Bu 2 Gizli Cevher Altcoin, 100x Yolunda!