Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin, Ekim’de Tarih Yazabilir!

silver altcoins crypto bitcoin gold Depositphotos 11604957 xl 2015 scaled 1
silver altcoins crypto bitcoin gold Depositphotos 11604957 xl 2015 scaled 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti ve trader Ben Armstrong, Ekim ayında tarihi kazanımlar elde edebileceği düşünülen 5 altcoin projesini paylaşıyor. Listede, kripto para birimlerinin kısa fiyat geçmişini, gündemlerini ve yıl sonu tahminlerini bulabilirsiniz. İlk seçim XTZ ile başlayalım…

Altcoin XTZ’yi zirveye taşıyacak birkaç hareketlilik var

Listede ilk sırada 2017’den kalma bir güvenlik gücü kripto para birimi olan Tezos (XTZ) yer alıyor. Trader’a göre Tezos, boğa ve ayı piyasalarından geçen inanılmaz bir topluluğa sahip. XTZ son zamanlarda günlük grafiklerde güzel bir fincan ve kulp formasyonu oluşturuyor. Ben Armstrong’a göre şunlar söylenebilir:

Bunların hepsi Tezos’u bir sonraki seviyeye taşıyacak daha büyük piyasa hareketleriyle örtüşüyor… Kripto konusunda yeniyseniz, 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmadan önce bu token ile yine de bir öldürme yapabilirsiniz.

altcoin

Analist ayrıca, projenin bu yıl hızlı bir şekilde geliştiğini, Edo, Florence ve Granada yükseltmelerini yakında Hangzhou adlı yeni bir yükseltme ile tamamladığını belirtiyor. Videonun çekildiği sırada XTZ, 8.1 dolardan işlem görüyordu. Armstrong, Tezos’un 4. çeyreğin sonunda 10-15 dolara ulaşmasını bekliyor.

Amp (AMP) ikinci sırada

Listede bir sonraki Amp (AMP) var. Videonun yayınlandığı sırada AMP, Haziran ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %57 indirimle 0,05 dolardan işlem görüyordu ve hala konsolide oluyor. Trader, AMP’nin 4. çeyrekte 10x ila 0,5 dolar arasına yükselebileceğini söylüyor. Bu arada yatırımcılara şunları söyledi:

Daha önce görmüş olsaydım, patlamaya hazır sarmal bir yay.

Armstrong ayrıca, DeFi’nin arkasındaki piyasa hissiyatı son birkaç gün içinde çok daha güçlü hale geldiğinden Amp konusundaki yükselişinin nedenini de belirtiyor:

 Çin ekonomisi sarsılırken ve vatandaşları fırtınayı atlatmak için her türlü merkezi olmayan finansmana akın ediyor.

Analist, Çin baskısından sonra Vechain (VET) fiyatından bunları bekliyor

Çin’in kriptoları yasaklaması ile birlikte Armstrong, VET’in Ekim ve sonrasında anını görmesini bekliyor çünkü Vechain Çin’deki hükümet onaylı tek kriptonun bir parçası. Armstrong:

Balkabağı tarlasında bir bebekten daha güzel oturuyor.

VeChain, nakliye için bir lojistik Blockchain’dir ve Çin genelinde Walmart of China, BMW ve Bayer gibi dev şirketler tarafından zaten benimsenmiştir . VET fiyatı yıl boyunca %500 arttı ve henüz ikinci patlamasını yaşamadı. VET yazı yazılırken 0.1 dolardan işlem görüyordu. Armstrong, VeChain’in hala bir anlaşma olduğuna ve Aralık ayına kadar 0,50 ila 0,75 dolar arasında zirveye çıkabileceğine dikkat çekiyor.

Avalanche (AVAX)’dan yıl sonu hedefi: 2x

Sıradaki Avalanche (AVAX). Trader’a göre AVAX, bu mini ayı piyasası sırasında sıçramalar ve sınırlarla hareket ediyor ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Armstrong, AVAX’ın ilk 10 hedefi için şunları söyledi:

Hayal etmesi zor ama Ocak ayında Avalanche, Ampleforth ve TrueUSD arasında sıkışıp CoinMarketCap’te 70. sırada kaldı. Ancak o zamandan beri ilk 100’e istikrarlı bir şekilde yükseldi ve şimdi Avalanche, Dogecoin’i ilk 10’dan atmakla tehdit ediyor.

Trader ayrıca, temellerinin, Ethereum’dan daha ucuz olan yeni bir akıllı sözleşme Blockchain’i olan pazarın ihtiyaç duyduğu şeyle mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu vurguluyor. Daha da önemlisi, AVAX’ın yıl sonunda iki katına çıkması bekleniyor.

Listenin en büyük altcoin projesi son sırada

Listede büyük beklentiye sahip son kripto para ise XRP (XRP) oluyor. Kendisi için yaygınca söylenenler:

Sonsuza kadar hayatta kalmak için savaşan bir kripto para. Kendi ordusuna sahip bir kripto para. Asya’yı ele geçiren ve yakında Batı’daki bankalar için standart olacak bir kripto para. Gary Gensler’i geceleri uyanık tutan kripto para.

Video zamanında, XRP 1 dolar civarında işlem görüyordu. Trader, XRP’nin en az 4x ila 5x arasında kolayca paylamasını ve muhtemelen yıl sonuna kadar 12 dolara ulaşmasını bekliyor.

Sadece bu grafiğe bakarak, XRP’nin bu yıl zaten pompalandığını görebilirsiniz, ancak AVAX veya Solana gibi diğer kripto paralarla karşılaştırıldığında hiçbir şey değil. XRP henüz tam anlamıyla parabolik olmadı. Aldığı en yüksek seviye Mart ayında 1,83 dolardı. Ve 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 dolara yaklaşmadı. Bu, çocuklarınıza anlatacağınız bir kripto para.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin, Ekim’de Tarih Yazabilir!