Analistten İddialı Öngörü: Bu 5 NFT Coin’i 10x Yapabilir!

190206 starliner spacex
190206 starliner spacex
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni başlatılan ve önümüzdeki günlerde meraklılarına kavuşacak 5 NFT coin projesinin teknik ve temel ayrıntılarını derledik. Liste, popüler kripto trader’ı Joe Parys’in geçtiğimiz saatlerde yayınladığı analizlerine dayanıyor. Oyna-kazan oyun platformları takipçileri ve ender koleksiyon meraklıları hızlıca haftanın gelişmeleri not alabilirler. Metasaurus’un basımına sadece 2 gün kalan koleksiyonu ile başlıyoruz…

NFT coin Metasaurus 13 Ekim’de sahada

Metasaurus, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş, 9.999 benzeriz parçaya sahip olan bir NFT coin projesidir. Analist göre, Bored Ape Yacht Club’dan Bored Ape’in eski tasarımcısı DR.DMT tarafından oluşturuldu. Joe Parys, proje hakkında şunların altını çiziyor:

Metasaurlar, Laboratuarda Dr. DMT tarafından, elle çizilmiş 200 özellikten bilgisayar tarafından oluşturulur, her bir Metasaur, çeşitli nadirlikte 3-7 birleşik özellikten oluşur. Bu Metasaurların Blockchain’deki sonsuz ömürleri gibi olasılıklar sonsuzdur.

Koleksiyonun “minting” evresi, 13 Ekim’de başlayacak ve 9.999 Metasaut basıldıktan sonra, proje ekibi Ekim ayı sonuna kadar Metasaur NFT’si olan tüm cüzdanlardan bir çekiliş yapacak.

SuperCycleBulls ikinci sırada

Sırada, yine Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş, benzersiz ve nadir 10.000 parçadan oluşan SuperCycleBullsNFT’nin Bull NFT koleksiyonu var. Analist şunlarla başlıyor:

Benzersiz boğanız size yalnızca üyelere özel avantajlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi sertifikalı kalıcı boğa yapar.

Analistin söylediği gibi, koleksiyondan her boğa ve boyun çeşitleri, ayrıca stiller, gözler, giysiler, ayakkabılar ve daha fazla dahil olmak üzere benzersizdir. Bu arada sadece 230 özellikten programlı olarak üretilecek. Yazım sırasında boğaların tanesi 0,5 ETH’den fiyatlandırılıyordu.

"Boğa Koşusu Çoktan Başladı": Ünlü Kripto Para Analistinden Piyasa Yorumu

Oyna-kazan NFT coin projesi: Wosshi

Wooshi, oyun kültüründen ilham alan yüzlerce aksesuarla oluşturulmuş, 11.111 renkli 3D meta-arkadaşını içeren sınırlı sayıda bir genesis basımıdır. Analist, projeyi genel hatlarıyla tanımlıyor:

Proje Ethereum Blockchain’de tasarlandı. Her Wooshi’nin meta verilerine dayalı benzersiz bir dizi özelliği ve yeteneği vardır ve bazıları rarity.tools aracılığıyla hesaplanan metriklere göre son derece nadirdir.

Ayrıca, genesis koleksiyonun %10 telif hakkının olacağı ve telif gelirlerinin %25’inin her ay ikinci el piyasasında Wooshis’i yeniden satın almak için kullanılacağını ve etkinlik aktivasyonları ve topluluk ödülleri için yeniden dağıtılacağı vurgulanıyor.

Ünlü CEO: Bu Altcoin Piyasası Riskli! Kurumsal Para Kaçıyor

Party Ape Billionaire Club, özel üyelerine bu fırsatları sunuyor

Billionaire Club yani Milyarder Kulübü, 10.000 parçası bulunan milyarderler NFT’sinin özel bir koleksiyonudur. Maymunlar, Ethereum Blockchain üzerine ERC-721 token olarak muhafaza edilir ve IPFS’de barındırılır. Airdrop’un 13 Ekim 2021’de yapılması planlanıyor. Analist Joe Parys, Party Ape Milyarder Kulübü’nün en nadide NFT’lerini içeren Altın Misafirler (Golden Guests) programını öne çıkarıyor:

Şanslı minti’i veya ikincil piyasa yoluyla bunlardan birine sahip olmak, birçok avantaj ve ödülün kapılarını açar. Bu sınırlı sayıdaki token’lerin şanslı sahipleri, sonsuza kadar pasif gelir olarak ayda 500 dolar alacak. Ayrıca topluluğun VIP üyeleri olarak kabul edilecekler.

Türkiye'de Fenomen Destekli NFT Vurgunu: Milyonlar Buharlaştı!

Son sıranın NFT Coin projesi: Splinterlands

Günlük olarak kazanmak, ayrıca oynayarak gelir elde etmek isteyen için analistin önerisi: Splinterlands. Gamefi projesi olan Splinterlands, oyuncuların turnuvalardan dereceli oyunlardan ve görevlerden ödüller toplamalarını sağlar. “Beceri seviyeniz veya koleksiyon boyutunuz ne olursa olsun, her zaman kazanma fırsatı vardır”. Analist, Splinterlands’in Ethereum, Tron ve WAX gibi diğer Blockchain’lerle uyumlu (cross-chain) olduğu söylüyor. Ayrıca kullanıcılar, çeşitli kripto para birimleriyle kredi hizmeti alabilir ve diğer kripto para birimlerinden kazanabilirler. Hatta sadece SplinterTalk sosyal medya topluluğuna katılarak HIVE token kazanmakta mümkün.

Analistten Uçuk Tahmin: Bu 4 NFT Coin projesi 100x Yapabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analistten İddialı Öngörü: Bu 5 NFT Coin’i 10x Yapabilir!