Bu Altcoin Tırmanışına Devam Ediyor: Hedefte Daha Yüksekler Var!

Bu Altcoin Tırmanışına Devam Ediyor: Hedefte Daha Yüksekler Var!
Bu Altcoin Tırmanışına Devam Ediyor: Hedefte Daha Yüksekler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Worldcoin’in Dünya Kimliği, Şili’de ilgi görüyor. Bu gelişmelerin ortasında altcoin fiyatı piyasanın tersi yönde hareket ediyor. Analist Kelvin Munene, Worldcoin’in (WLD) artan piyasa değeri ve güçlü yatırımcı ilgisine dikkat çekiyor. Analist, 1,70 dolara yükselen WLD için daha yüksek seviyeleri işaret ediyor.

Altcoin projesi küresel bir ekonomik fırsatın önünü açıyor!

Worldcoin geçtiğimiz günlerde 200.000’den fazla Şililinin ülke nüfusunun %1’ini temsil eden bir Dünya Kimliği oluşturmasıyla çok önemli bir başarıya imza attı. Altcoin projesi, gizlilik bilincine sahip dijital tanımlama için tasarlanmış bir cihaz olan “Orb “u kullanıyor. Sonuç olarak, doğrulandıktan sonra kullanıcılar benzersiz insan kimliklerini güvenle kanıtlayabiliyorlar.

Dahası, Worldcoin’in geliştirme şirketi Tools For Humanity (TFH), World ID’nin insanlar ve botlar arasında ayrım yapan “Kişilik Kanıtı “nı savunuyor. Worldcoin, platformun önemini artırma potansiyeli olan küresel bir ekonomik fırsatın önünü açtığını iddia ediyor.

Worldcoin için küresel katılım ve ileriye giden yol

Şili’nin ötesinde, Worldcoin’in küresel erişimi etkilemeye devam ediyor. TFH ekibi şimdiden dünya çapında neredeyse 2 milyon kişinin kimliğini doğruladı. Bu hızlı genişleme, Worldcoin’in kripto evreninde artan nüfuzunun altını çiziyor. Ancak bu, düzenleyici engellerden muaf oldukları anlamına gelmiyor. Ancak, altcoin projesinin avantajlarını kitlelere ulaştırma konusundaki kararlılığı da ortada.

Ayrıca, Ethereum Arjantin Mainnet Sahnesi’ndeki bir sohbet sırasında, Worldcoin’in kurucu ortağı ve TFH’nin CEO’su Alex Blania, Şili’nin olumlu tepkisini ele aldı. Blania, Şili’nin teknoloji meraklısı ortamını ve kripto para birimlerine olan sıcak yaklaşımını vurguladı. Ona göre, bu kombinasyon Şili’yi kripto inovasyonu için güçlü bir merkez olarak konumlandırıyor. Santiago üssüne ek olarak, artan talebi gören TFH, Vina del Mar ve Concepcion’da ayak izleri oluşturdu. Bu hamle, Worldcoin’in Şili’deki çeşitli demografik segmentlerle bağlantı kurma kapasitesine tanıklık ediyor.

Altcoin fiyat analizi: Hedefte daha yüksekler var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Worldcoin (WLD) piyasasında pozitif ivme yeniden hakimiyet kazandı. Böylece altcoin fiyatının, 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,9758 dolardan 30 günlük rekor seviye olan 1,70 dolara sıçramasına yol açtı. Alıcılar fiyatları 1,70 doların üzerine çıkaracak kadar çekiş gücü elde ederse, izlenecek bir sonraki direnç seviyesi 2,00 dolar olacak. Ancak, ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirirse, potansiyel destek seviyeleri olarak 1,50 ve 1,30 dolar ile aşağı yönde bir düşüş mümkün.

Altcoin
WLD 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinStats

Altcoin piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacmi sırasıyla %7,28 ve %62,68 artarak 220.968.779 dolar ve 128.491.025 dolar oldu. Piyasa değeri ve işlem hacmindeki bu artış, Worldcoin’e (WLD) olan yüksek yatırımcı ilgisini gösteriyor. Ayrıca, her ikisinin de altcoin fiyat artışını sürdürmeye yardımcı olma potansiyeli var. Bu da piyasada büyük bir faaliyet ve likidite olduğuna işaret ediyor. Sonuç olarak, Worldcoin 200.000’den fazla Şililinin World ID’yi benimsemesiyle ivme kazandı. Böylece altcoin 1,70 dolarla yeni zirvelere yükselirken, gözünü daha yükseklere dikiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin Tırmanışına Devam Ediyor: Hedefte Daha Yüksekler Var!