Popüler Analist: Dogecoin 2021’in Sonunda Bu Seviyelerde Olacak!

Dogecoin Co Creator 1 1200x800 2
Dogecoin Co Creator 1 1200x800 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti olan Justin Bennett, önemli bir Dogecoin tahmininde bulundu. Analist, 2021’in sonundan fiyatların 3 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Justin Bennett: Dogecoin 2021’in sonunda 3 dolara ulaşabilir!

2021’in ilk yarısında yatırımcıların büyük ilgisini ve benimsenmesini kazanan popüler meme coin DOGE bir anda ortadan kayboldu. Bununla birlikte, çoklu satışlara rağmen Dogecoin fiyatı, yükseliş trendi umutlarını canlı tutan 0,2 doların üzerinde güçlü kaldı. Bazı analistler DOGE’nin daha fazla düşmesini bekliyor. Ancak, popüler analistlerden biri ise DOGE fiyatının 2021’in sonunda 3 dolara ulaşabileceğine inanıyor. 

Analist Justin Bennett, biri Şubat ayında, diğeri Nisan ortasında olmak üzere önceki kırılmaları kaydetti. Her ikisi de önemli bir konsolidasyondan sonra %1.000’den fazla kazanç sağladı. Ancak şu anki konsolidasyon bir öncekinden 3 kat daha fazla. Bu nedenle analist, yaklaşmakta olan boğa rallisinin de öncekinden çok daha büyük olabileceğini düşünüyor. Bu nedenle analist, DOGE’nin yaptığı en iyi işi yaparak 3 doları vuracağını belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Popüler Analist: Dogecoin 2021’in Sonunda Bu Seviyelerde Olacak!