Dogecoin Milyoneri, Onbinlerce DOGE Aldı! “Yakında Bu Seviyeler”

Dogecoin 3
Dogecoin 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Dogecoin milyoneri varlıklarına 21.000 DOGE ekleyerek, meme coin için büyük hamleler öngördüğünü söyledi. Bu sırada analistler; 0.24 doların üzerinde işlem görmesi durumunda DOGE fiyatında yüzde 500-1.000’lik bir ralli öngörüyor. Öte yandan yaklaşan ücret indirimi ve Dogecoin-Ethereum köprüsü, DOGE ekosistemindeki iki önemli güncelleme olarak karşımıza çıkıyor. Dogecoin sahipleri, işlem ücretlerinde bir düşüş sağlaması beklenen memecoin’de önemli bir yükseltme bekliyor. Analistler, DOGE fiyatının büyük bir patlama ile patlamaya hazır olduğunu tahmin ediyor.

Dogecoin milyonerine göre DOGE’da “büyük bir şey olacak”

Popüler olarak Dogecoin milyoneri olarak bilinen Glauber Contessoto, yakın zamanda 5.000 dolar değerinde Dogecoin satın aldığını duyurdu. Contessoto, “yakında DOGE ile büyük bir şey olacağını” söyledi ve traderları meme coin biriktirmeye çağırdı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Dogecoin, 2021’in başından bu yana yüzde 4.500’ün üzerinde kazanç sağlayarak, bugüne kadarki getirilerde Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Cardano’yu geride bıraktı.

DOGE

Dogecoin yaratıcısı Billy Markus, DOGE node’ları 1.14.4’e yükseltildiğinde, Dogecoin ağındaki işlem ücretlerinde bir azalma olacağını belirtmişti. Taraftarlar, DOGE faydasını artırmak ve bir ralliyi tetiklemek için ücret indirimi bekliyorlar. Ağın geliştiricilerinden biri olan Billy Markus, bu gelişimi şöyle aktardı:

İsteseniz de istemeseniz de bir node çalıştırın. Ağa yardımcı olmaya katkıda bulunmak istiyorsanız, kendinizi tam, güvenilir bir node çalıştırmaya, önemli bant genişliği kullanmaya ve onu güncel tutmaya adamanız gerekir. Ancak 1.14.4’ün başarısı için mevcut node operatörlerinin güncellenmesi gerekiyor.

Analist, DOGE fiyatında yüzde 500-1.000 arasında yükseliş öngörüyor

Markus, mevcut node operatörlerinin 1.14.1 sürümüne güncellenmesi durumunda ağın işlem ücretlerini düşürmesinin yeterli olacağını ve aynı sonuç için yeni node’ların ağa katılmasına gerek olmadığını vurguladı. Dogecoin’in arkasındaki geliştirme ekibi, DOGE-Ethereum köprüsü üzerinde çalışıyor. Geliştirme devam ediyor; henüz lansman tarihi açıklanmadı.

Kripto para birimi analisti ve Crypocademy HQ’nun kurucusu Justin Bennet, DOGE hakkındaki yükseliş görünümünü paylaştı. Analist, DOGE fiyatında yüzde 500-1000 artış öngördü. Bennet, DOGE fiyatı 0,24 doları geçtiğinde, yüzde 500-1.000’e tırmanmaya hazır olduğunu tahmin ediyor. FXStreet analistleri, DOGE fiyat trendini değerlendirdi ve fiyat 0.25 doları geçtiğinde yüzde 70’lik bir kazanç öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin Milyoneri, Onbinlerce DOGE Aldı! “Yakında Bu Seviyeler”