Emin Gün Sirer’den Mesaj: “Geliyoruz İstanbul! Taşın Toprağın Altın Değil Blockchain Olacak.”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin – Daha önceki haberlerde belirttiğimiz üzere Avrasya Blockchain zirvesinin 18-19 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirileceğini ifade etmiştik.

Huobi Global ve Kemer Partners’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan zirveye Türkiye’den ve dünyadan blockchain alanında uzman bir çok kişinin katılacağı ifade ediliyor.  Bu katılacak kişilerden biri de Türk-Amerikan Bilgisayar Araştırmacısı Prof. Dr. Emin Gün Sirer.

Sirer bugün twitter’dan bir tweet yayınladı ve yapılacak olan zirvenin önemine işsret ederek “Geliyoruz İstanbul! Taşın toprağın altın değil Blockchain olacak” ifadelerini kullandı.

18-19 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan zirvede çok önemli isimlerin katılımcılar arasında yer aldığı görülüyor.

Konuşmacılar arasında Cumhurbaşkanı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Türk-Amerikan Bilgisayar Araştırmacısı Prof. Dr. Emin Gün Sirer, SabancıDx CEO’su Burak Aydın, Boğaziçi Venture CEO’su Barış Özistek, Proof of Capital CEO’su Chris McCann, Menapay Kurucu Ortağı ve CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, CoinMarketCap’in Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Spencer Yang, Huobi Global CEO’su Livio Weng ve Huobi Group CFO’su Chris Lee bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Emin Gün Sirer’den Mesaj: “Geliyoruz İstanbul! Taşın Toprağın Altın Değil Blockchain Olacak.”