Emin Gün Sirer’den Mesaj: “Geliyoruz İstanbul! Taşın Toprağın Altın Değil Blockchain Olacak.”

Mesut İnan
Mesut İnan 10 Ekim 2019
21 görüntülenme

Kriptokoin – Daha önceki haberlerde belirttiğimiz üzere Avrasya Blockchain zirvesinin 18-19 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirileceğini ifade etmiştik.

Huobi Global ve Kemer Partners’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan zirveye Türkiye’den ve dünyadan blockchain alanında uzman bir çok kişinin katılacağı ifade ediliyor.  Bu katılacak kişilerden biri de Türk-Amerikan Bilgisayar Araştırmacısı Prof. Dr. Emin Gün Sirer.

Sirer bugün twitter’dan bir tweet yayınladı ve yapılacak olan zirvenin önemine işsret ederek “Geliyoruz İstanbul! Taşın toprağın altın değil Blockchain olacak” ifadelerini kullandı.

18-19 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan zirvede çok önemli isimlerin katılımcılar arasında yer aldığı görülüyor.

Konuşmacılar arasında Cumhurbaşkanı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Türk-Amerikan Bilgisayar Araştırmacısı Prof. Dr. Emin Gün Sirer, SabancıDx CEO’su Burak Aydın, Boğaziçi Venture CEO’su Barış Özistek, Proof of Capital CEO’su Chris McCann, Menapay Kurucu Ortağı ve CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, CoinMarketCap’in Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Spencer Yang, Huobi Global CEO’su Livio Weng ve Huobi Group CFO’su Chris Lee bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Tahmin: Bitcoin Bir Gecede Bir Milyon Dolara Ulaşacak! Kriptokoin.com – Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, Eylül krizinden geri çıkarken, bir kripto analisti, avukat ve girişimci olan Trace Mayer, Bitcoin’in bir sonraki hareketinin büyük olabileceğini düşünüyor. Analist: Yarın uyanabiliriz ve Bitcoin bir milyon dolarlık bir...
Serkan Eser 10 Ekim 2019