Reklamı kapat

Ethereum Fiyatı 1.000 Doları Kırdı! Grafiklere Göre, Bu Seviyeler Geliyor

Serkan Eser
Serkan Eser 4 Ocak 2021
0 görüntülenme
shutterstock 1772434841 2

Kriptokoin.com – Ethereum fiyatı %36’ın üzerinde yükseldi ve hatta ABD doları karşısında 1.000 doları kırdı. Usta analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatı güçlü bir yükseliş trendinde işlem görüyor ve aylık grafik yakın vadede 1.200 dolarlık bir testi gösteriyor.

  • Ethereum fiyatı yükseliyor ve 800 dolar ve 900 dolar civarında birçok engeli aştı.
  • Fiyat şu anda 1.000 dolar seviyesinin ve 100 aylık basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • Aylık ETH/USD paritesi grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 500 dolar civarında birkaç yükseliş devam modelinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Analiste göre, paritenin yakın vadede 1.050 dolar ve 1.120 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Ethereum fiyatı sert yükseldi ve 1.000 doları kırdı!

Geçtiğimiz iki gün içinde, Ethereum’da 700 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde büyük bir artış oldu. Ethereum fiyatı %36’ın üzerinde yükseldi ve 800 dolarlık bölgenin yakınındaki birçok önemli engeli aştı. Başlangıç ​​olarak, ETH/USD paritesinin aylık grafiğinde 500 dolar civarında birkaç yükseliş devam modelinin üzerinde bir kırılma oldu. Bu, 600 dolar ve 700 doların üzerinde istikrarlı bir artış için kapıları açtı. 

Ayrıca 750 dolar seviyesinin ve 100 aylık basit hareketli ortalamanın üzerinde makul bir kapanış vardı. Ethereum fiyatı, ana düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde yükseldi. Fiyat şu anda 950 dolar ve 1.000 dolar seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. ETH, ana düşüşün %61,8 Fib geri çekilme seviyesini test ediyor. 

İşte Ethereum’un kısa vadede görebileceği seviyeler

Analiste göre, boğalar 1.050 dolar ve 1.080 dolar seviyelerinin üzerinde açık bir kırılmayı izliyor. Başarılı olurlarsa analiste göre, onlar için bir sonraki büyük durak 1.200 dolar seviyesi veya 1.238 dolar olabilir.Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.595 dolardan 82 dolara olan ana düşüşün %76.4 Fib geri çekilme seviyesi, kısa vadeli bir engel olarak hareket etmek için 1.238 dolara yakın. 

Ethereum Bugünkü Rallisinin Ardından 1.000 Dolara Ulaşabilecek mi?

Daha fazla yükseliş analiste göre, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.595 dolara doğru fiyatı götürebilir. Analiste göre, Ethereum başarısız olursa ve olumsuz bir düzeltme başlatırsa, aşağı yönlü bir ilk destek 950 dolar seviyesine yakın olabilir. İlk büyük destek analiste göre, 920 dolar seviyesine yakın. Ana koparma bölgesi analiste göre, 840 dolar civarındaydı ve şu anda güçlü bir destek olarak hareket etmesi muhtemel. Daha fazla kayıp analiste göre, 750 dolar seviyesinin test edilmesini gerektirebilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Aylık MACD: ETH/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde hız kazanıyor.

Aylık RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 60 seviyesinin üzerinde.

Ana Destek Seviyesi: 840 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 1.238 ABD doları.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin 7
Bitcoin İçin Hafif Düşüş Sonrası Sırada Ne Var? Kriptokoin – Bitcoin, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca bazı çılgın fiyat hareketleri yaşadı. Bu hareket 2017’deki gibi geçmiş parabolik rallilerde görülenlere rakip oldu. Yavaşlama Belirtisi Kripto para birimi, boğalar fiyat hareketinin net kontrolünü ele geçirdiği için yakın zamanda...
Mesut İnan 4 Ocak 2021