Gözünüz Bu 3 Altcoin Üzerinde Olsun: Hedefler Belirlendi!

Gözünüz Bu 3 Altcoin Üzerinde Olsun: Hedefler Belirlendi!
Gözünüz Bu 3 Altcoin Üzerinde Olsun: Hedefler Belirlendi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir kripto para uzmanı, 3 altcoin üzerindeki birikime dikkatleri çekiyor. Kripto analist Victor Olanrewaju, bunlardan AAVE’nin 100 doları yeniden test etmesinin mümkün olduğunu söylüyor. PEPE’nin 0,000001 dolara kadar güçlü bir şekilde tutunabileceğini belirtiyor. Son olarak, UNI’nin 6 dolara ulaşma potansiyelinin olduğunu öngörüyor.

Bu 3 altcoin için birikim artıyor: AAVE, PEPE ve UNI

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki pozitif hava güçleniyor. Bu arada, Aave (AAVE), Pepe (PEPE) ve Uniswap (UNI) üçlüsü, son günlerde borsalarda satın alınan en iyi altcoin projeleri arasında yerlerini aldı. Bir kripto araştırma uzmanı olan ‘hitesh.eth’ bu verileri, X hesabı üzerinden paylaştı. Uzmana göre, PEPE 4,74 milyon dolarlık net akışa sahipti. AAVE 3,2 milyon dolar, UNI ise 2,64 milyon dolar net akışa sahip.

CEX net akışı, borsa girişi ve çıkışı arasındaki farkı ölçer. Pozitif bir net akış, satışlardan daha fazla birikim olduğu anlamına gelir. Diğer taraftan, metriğin negatif bir değeri, tokenlerin satın alındıklarından daha fazla terk edildiğini gösterir. Analist, bu 3 altcoin (AAVE, PEPE ve UNI) için daha çok birikim olduğunu belirtiyor. Tipik olarak birikim, piyasanın bir yükselişe hazırlandığı anlamına gelir. Ayrıca, alım baskısı yoğunlaşırsa fiyat hareketini olumlu yönde etkilemesi mümkündür.

Analist ilk olarak AAVE’ya bakıyor

Altcoin fiyatının günlük grafiği, fiyat hareketinde tutarsızlıklar olduğunu gösterdi. AAVE’nin yazı sırasındaki işlem fiyatı 97,97 dolardı. Bu değer, son 30 gün içinde %52,13’lük bir artışı temsil ediyor. Ancak bu yükseliş arasında, tokenda bir miktar aşağı yönlü hareket oldu. Örneğin, AAVE 2 Kasım’da 92,17 dolardan 89,01 dolara düştü. Hızlı bir şekilde 10 Kasım’a ilerlediğimizde, token 100,84 dolardan reddedildi. Bununla birlikte, AAVE’nin yukarıdaki fiyat civarında reddedilmesi, fiyatın düşmeye devam edeceğini doğrulamıyor. Aslında, Üstel Hareketli Ortalama’ya (EMA) bakıldığında aksi görülüyor.

Altcoin

AAVE Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Bu yazı itibariyle, 20 EMA (mavi) 50 EMA’nın (sarı) üzerindeydi. Bu eğilim yükseliş olarak kabul edilir. Birikim devam ederse, altcoin fiyatının kısa sürede 100 doların üzerine çıkması mümkün.

Popüler meme coin’i PEPE de izleme listesinde

Listede bir sonraki sırada, son yedi günün çoğunda fiyat hareketi yükseliş gösteren PEPE var. Yazı sırasında PEPE 0,000001 dolardan el değiştiriyordu. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 65,71 seviyesindeydi. RSI değeri ise PEPE için hala çok sayıda alım emri olduğunu gösteriyor. Satın alma ivmesi devam ederse, altcoin fiyatının 0,000001 doların oldukça üzerine çıkması mümkün. Bollinger Bantlarının (BB) genişlemesi de muhtemelen yukarı yönde önemli fiyat dalgalanmaları olabileceğini gösteriyor.

Altcoin
PEPE Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Ancak, yatırımcıların altcoin için 70,00 RSI değerine dikkat etmeleri gerekiyor. RSI yukarıda belirtilen noktaya ulaşırsa, traderlar tarafından açılmış long pozisyonlardan çıkma zamanı olabilir.

Son sıradaki altcoin Uniswap (UNI)

UNI için, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) değerin 5,27 dolardan çok daha yükseğe çıkabileceğini gösterdi. Bunun nedeni 12 günlük EMA’nın (mavi) 26 günlük EMA’nın (turuncu) üzerine çıkmış olması. Bu eğilim yukarı yönlü ivmenin arttığına işaret ediyor. Dolayısıyla, piyasa oyuncularının ana süre için short pozisyon açmaktan uzak durmaları mümkün. Projeksiyonu, basın zamanına göre 0,71 değerini alan Awesome Osilator (AO) da teyit ediyor. MACD ve AO yukarı yönlü harekete devam ederse, altcoin fiyatının 5,50 dolara ulaşma şansı var.

Altcoin
UNI Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Gözünüz Bu 3 Altcoin Üzerinde Olsun: Hedefler Belirlendi!